www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Adınızın Geçtiği Haberleri İnternetten Kaldırma | Distile

Adınızın Geçtiği Haberleri İnternetten Kaldırma

Geçmişte yaşadığınız talihsiz olaylar, hakkınızda yapılan haksız karalamalar, rakipleriniz tarafından mağdur edilmek istenmeniz ve daha fazlası, internet üzerinde adınızın kötü geçmesine neden olabilir. Adınızın kötü bir şekilde internet üzerinde anılması, başta haberler olmak üzere diğer birçok internet içeriği sayesinde olabilir. İşte tam olarak bu noktada adınızın geçtiği haberleri internetten kaldırma gereksinimi duyabilirsiniz. Her şeyden önce bu tür karalama amaçlı ortaya atılan yalan haberler, hem ticari anlamda hem de manevi anlamda itibarınızın olumsuz yönde etkilenmesine yol açar. Bu tür durumlarda profesyonel bir destekçi bulmanız, haberlerin kaldırılması konusunda her aşamada yanınızda olan ve bu konuda hukuki haklarınızı koruyabilecek birilerinden yardım almanız gerekir.

İşte tam olarak bu noktada devreye giren Distile içerik kaldırma hizmetleri, adınızın geçtiği haberleri internetten kaldırma konusunda ve bu işlemin her aşamasında size yardımcı olur. İnternetten haber kaldırma ve adınızın geçtiği haberlerin kaldırılması durumu, belirli hukuki süreçleri içeren ve hukuki bilgiler gerektiren bir işlem olarak tanımlanabilir. Hukuki anlamda haklarınızı bilmemeniz, bu içeriklerin kaldırılmayacağı anlamına gelmez. Bu içeriklerden tamamen kurtulmak ve bunu hukuki yollardan halletmek istiyorsanız, Distile içerik kaldırma hizmetleri her zaman yanınızdadır. İçeriklerin türü ne olursa olsun, isminizi karalayan, sizi rahatsız eden ve kaldırılması istediğiniz her türlü içerik, kısa süre içerisinde internet ortamından arındırılacaktır.

Adınızın Geçtiği Haberler Nasıl Kaldırılır?

Son dönemlerde haber sitelerinin giderek arttığı görülürken, haber sitelerinin artmasına rağmen haberlerin de hep aynı olduğu rahatlıkla fark edilebilir. Bu durum da karalama kampanyasına kurban gitmeniz nedeniyle adınızın geçtiği haberlerin çok hızlı bir şekilde haber siteleri arasında yayılmasına neden olur. Haliyle bu durum karşısında adınızın geçtiği haberleri internetten kaldırma girişiminde bulunabilir ve çok çaba gösterseniz de olumlu sonuç alamayabilirsiniz.

Distile bu konuda hem deneyimli hem bilinçli hem de profesyonel bir ekibe sahiptir. Öncelikle adınızın ne tür içeriklerde geçtiğini analiz eder ve sizlere raporları sunar. Ardından haberlerin kaldırılması aşamasına geçilir. Haber sitelerinden bu haberler kaldırılırken, aynı zamanda arama sonuçlarından da isminizin kaldırılması sağlanır. Bu sayede adınızın internet ortamı üzerinde herhangi bir şekilde kötü olarak anılması söz konusu olmaz.

Gerek Yandex gerekse Google hangi arama motoru olursa olsun sonuçların kaldırılacağından ve bu konuda internet ortamında en ufak bir noktanın dahi olmayacağından emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Distile’ye bu konuda güvenmek ve talebinizi iletmek.

Distile ile iletişime geçerek, adınızın geçtiği haberleri internetten kaldırma konusunda bilgi alabilirsiniz. 0850 885 10 12 ya da 0212 356 61 76 gibi telefon numaraları vasıtasıyla anında bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ücretsiz bilgi edinme hattımız tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir seçenek olarak karşınıza çıkarken, internetten aleyhinize olan tüm içerikleri kaldırma konusunda zihninizde oluşan karmaşayı iletişim hatlarımız sayesinde sonlandırabilirsiniz.Bizi Arayın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN