www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Arama Motorlarındaki Otomatik Tamamlama Önerileri Silme | Distile

Arama Motorlarındaki Otomatik Tamamlama Önerileri Silme

Arama motorlarının temel amacı, internet kullanıcılarının aradıkları içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde onlara sunmaktır. Bazı arama motorları bu konuda en iyi sonuçları sunmak isterken, bazı arama motorları ise direkt olarak istenen sonuçları sunar. Bu konuda her arama motorunun ortak bir özelliğini bulunur. Bu özellik ise otomatik tamamlama önerileridir. Google’da bu otomatik tamamlama önerilerinin biraz daha filtrelenmiş ve dengeli olduğu görülürken, diğer arama motorları önerileri biraz daha kullanıcının istediğini bulabilmesine odaklanarak sunarlar. Bu nedenle sıkça yapılan aramalar direkt olarak kullanıcıların karşısına çıkar ve tahminlerin bazıları itibar zedeleyici olabilir. Arama motorlarındaki otomatik tamamlama önerileri silme işlemi, her arama motoru için farklı süreçler içerir.

Önemli olan bu süreçlerin iyi bir şekilde yönetilerek, sonucun en hızlı şekilde alınmasıdır. Arama motorları önerileri, arama sonuçlarından bağımsız olarak kullanıcıların karşısına çıkarlar. Yani aleyhinize olan ya da size zarar veren bir içerik internet ortamında bulunmasa da yapılan aramalar neticesinde tamamlama önerilerinin aktifliğini koruduklarını söylemek mümkündür. Bu nedenle ya bu önerilere el atılması ya da kullanıcıların tamamen bu önerileri kullanmamalarını beklemek gerekir. Arama motorlarındaki otomatik tamamlama önerileri silme işlemi ise bu önerilerin hızlı bir şekilde kaldırılmasını sağlar.

Bu öneriler hızlı bir şekilde arama motorlarından temizlenmezse, kalıcılığını uzun süre sürdürebilir ve size çok büyük zararlar verebilir. İnternette aleyhinize olan ya da size zarar veren herhangi bir içerik olmasa dahi bu önerilerin sizi araştıran kişilerin karşısına çıkması, büyük bir soru işaretinin oluşmasına ve size olumsuz bir önyargı ile yaklaşılmasına neden olur. Bu yüzden önerilerin bir an önce kaldırılması, süreci en az kayıp atlatmanız anlamına gelir. Ayrıca önerilerin kaldırılması konusunda firmamızdan aldığınız destekler neticesinde süreç içerisinde bulunmanıza da gerek kalmaz. Talebinizin işleme alınmasıyla birlikte arama önerileri rapor edilir ve kaldırtmak istediğiniz öneriler kısa süre içerisinde ekibimiz sayesinde arama motorlarından silinir.

Otomatik Arama Tahminlerini Kaldırtma

Arama motorlarındaki otomatik tamamlama önerileri silme işlemi mutlaka yapılması gereken ve gerekliliğini hiçbir zaman kaybetmeyen bir işlemdir. Bu öneriler bile sizin daha önce bu şekilde fazlasıyla arandığınız anlamına gelir ve adınızın kötü durumlarla anılmasına neden olur. Ayrıca internet ortamı üzerinde kurtulmak istediğiniz önyargılardan kurtulmanız da yine bu öneriler nedeniyle fazlasıyla gecikir. Firmamız ise profesyonel ve tecrübeli ekibi sayesinde kısa süre içerisinde sizi tüm bu sorunlardan kurtarır. Sizin tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve tarafımızdan haber beklemek olur. Ekibimiz sizi yormadan önerilerin kısa süre içerisinde kaldırılmasına olanak sağlar.

Süreç hakkında bilgi almak isterseniz veyahut aklınıza takılan herhangi bir nokta için ücretsiz danışma hatlarımızı arayabilirsiniz. 0212 356 61 76 ve 0850 885 10 12 No’lu telefon numaralarımız, bize en kısa süre içerisinde ulaşabileceğiniz numaralardır.Bizi Arayın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...