www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Blogspot yazısını kaldırma ve blog silme çalışmaları | Distile

Blogspot yazısını kaldırma ve blog silme çalışmaları

Distile, adınıza ya da markanıza yönelik açılmış, hakaret, iftira, yalan haber, karalama, taciz ve benzeri konulardaki blog sitelerini kaldırır.

Google tarafından ücretsiz olarak sunulan Blogger servisi bir Google hesabı ile birkaç dakikada kendinize ait blog açmanıza ve içerik üretmenize olanak sağlıyor. Ülkemizde Blogspot.com.tr uzantısıyla hizmet veren ücretsiz blog sitesi Blogger(Blogspot) üzerindeki içerikleri kaldırmak ne yazık ki bu konuda bir muhatap bulamamanız sebebiyle şahsi başvurularda imkansız olabiliyor.

Blog içerik kaldırma
Blog içerik kaldırma

Adınızın geçtiği bir haber ya da markanız veya firmanız adına şikayet yazısı barındıran bir blogspot yazısını kaldırma bu yazıyı kaynağından ve Google ve benzeri arama motorları üzerinden silme işlemi ne yazık ki ülkemizden bir başvuru ile yapılamıyor. Bu konudaki çalışmalar Google’a Amerika Birleşik Devletleri üzerinden başvurularak çözüme kavuşturulabiliyor. Distile olarak, blogspot yazı silme, blog kaldırma, blog kapatma, blog silme gibi bu işlemleri Amerika Birleşik Devletleri üzerindeki partnerlerimiz ile iletişime geçerek 72 saat içerisinde işlemleri tamamlayabiliyoruz. Bu şekilde kalıcı olarak yok edilip silinen blogspot uzantılı bu içerikler birkaç gün içerisinde Google ve Yandex gibi arama motorlarından da silinip kaldırılıyor.

Blogger ve Blogspot Kaldırma SilmeBlogger, politakaları gereği spam barındırmayan ve açık bir şekilde özel hayat ihlali yapmayan bir içeriği şahsi başvurularınızda doğrudan red ediyor. Distile, bu konuda yurtdışı kanalları ve anlaşmaları ile süreci %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde hızlı ve kalıcı olarak tamamlıyor. Blogspot uzantılı blog kaldırma çalışmaları uzmanlarımız tarafından birkaç iş günü içerisinde tamamlanırken, sizin adınıza blog kaldırma, hesap silme, blog silme, yazı silme ve benzeri tüm işlemler hızlı ve sorunsuz şekilde uygulanıyor.

Türkiye’de yapılan hukuki çalışmalar blogspot içeriğini Google üzerinden kaldırmak konusunda ne yazık ki yetersizdir. Blogger’a erişim engelleme ve benzer hukuki çalışmalar ile Türkiye’den de hukuki yaptırımlar uygulansa da ne yazık ki VPN ve benzeri uygulamalarla içeriğinize erişilebildiği gibi bu içerik Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında da görünmeye devam edecektir. Bunun sebebi Google serverlarının Türkiye üzerinden içerikleri izleme yapmaması ve Google örümceklerinin yurtdışından bu siteleri izlediği için arama sonuçlarında göstermeye devam etmesidir. Distile, içeriği kaynağından kaldırıp yok ettiği için kalıcı çözüm sunmakta, günde 18 milyon kişi tarafından ziyaret edilen Blogspot’tan bir yazı ya da blog kaldırmak ve silmek sadece bizim teknik çalışmalarımız ile kalıcı olarak mümkündür.Bizi Arayın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN