www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Detaylı Arama Motoru Takibi | Distile

Detaylı Arama Motoru Takibi

Günümüzde bilinen ve bilinmeyen olmak üzere birçok arama motoru internet ortamı üzerinde yer alır. Bilinirliği ne kadar az olursa olsun her arama motorunun mutlaka belirli bir kullanıcı kitlesi bulunur. Bu kullanıcı kitleleri ise özel amaçlar doğrultusunda arama motorlarını kullanılırlar.

Google arama motoru genel olarak en iyi sonuçlar için kullanılırken, Yandex arama motoru ise biraz daha yasallıktan uzak ve kullanıcıya tam olarak istediğini sunan sonuçlar için tercih edilir. Bunun yanı sıra adı bilinmeyen ve farklı amaçlarla kullanıma sunulmuş olan birçok arama motorunun da olduğu rahatlıkla söylenebilir. İşte bu nedenle firmamızın sunduğudetaylı arama motoru takibi işlemi büyük önem taşır.

Herhangi bir arama motorunda, kişisel verilerinizi ihlal eden, özel hayatınıza, itibarınıza ve tüm değerlerinize zarar veren içerikler yer alabilir. Bu içerikler her ne kadar Google, Yandex, Bing vb. büyük arama motorları sonuçlarında yer almıyor olsalar da bilinmeyen veya farklı amaçlarla kullanıma sunulan arama motorlarının sonuçlarında canlılıklarını koruyabilirler. Detaylı arama motoru takibi ise size birçok açıdan zarar veren bu içeriklerin tüm arama motorlarından temizlenmesi ve tamamen sanal ortam üzerinden arındırılması adına sunulur.

Yalnızca arama motoru sonuçları değil, aynı zamanda arama sonuçlarının önerilerinin de detaylı bir şekilde takip edilmesi gerekir. Arama sonuçları ve içerikler her ne kadar arama motorlarından kaldırılsa da arama önerileri yerini kaybetmeyebilir. Detaylı arama motoru takibi hizmetimiz, arama motorlarında aleyhinize olan her türlü içeriğin kaldırılması ve takip edilmesini içerir.

Anahtar Kelime ve Web Takibi

Detaylı arama motoru takibinin amacı yalnızca içeriklerin kaldırılması ve tespit edilmesinden ibaret değildir. Aynı zamanda kaldırılan içeriklerin veya önerilerin, bir daha arama motorlarında yer almaması da bu hizmetin kapsar. Aleyhinize olan içerikler her ne kadar internetten arındırılmış olsa da ilerleyen zamanlarda kötü niyetli kişiler bu içerikleri tekrar sanal ortama entegre edebilirler. Üstelik bu durumundan hiç haberiniz olmadan binlerce ve hatta milyonlarca kişi bu içeriklere erişim sağlayabilir. Haliyle bu durum ilerleyen zamanlarda yine hayatınızın olumsuz yönde etkilenmesine neden olur.

Firmamız tarafından sunulan detaylı arama motoru takibi hizmeti sayesinde internet üzerinden kaldırılan içeriklerin bir daha internet ortamına entegre edilmemesi için de geçerlidir. Arama motorları düzenli olarak taranır ve sonuçlar size özel olarak rapor edilir. Aleyhinize olan içeriklerin tekrar sanal ortam üzerine yüklenmesi durumunda ise gerekli kaldırma işlemleri başlatılır ve gerekirse bu konudaki hukuki yollara başvurulur. Detaylı arama motoru takibi, aleyhinize üretilen içeriklerin kalıcı bir şekilde internetten kaldırılmasını ve içinizin rahat olmasını sağlar. Siz de detaylı arama motoru takibi ve diğer içerik kaldırma hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, alt kısımda yer alan ücretsiz iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Bize ulaşın 0850 885 10 12Bizi Arayın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...