www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Eski Fotoğrafları İnternetten Kaldırma | Distile

Eski Fotoğrafları İnternetten Kaldırma

İnternetten fotoğraf kaldırmaisteği, günümüzde sosyal medyanın ve sanal ortamın kalabalıklaşması sonrasında birçok bireyin temel istekleri arasında yer alır. Bu istek sadece kişilere özgü değil, işletme veya kurumlara özgü bir istek olarak da kabul edilebilir.

İnternet ortamında eski fotoğrafların kaldırılması talebi, son derece doğal ve herkesin bulunabileceği bir taleptir. Eski, uygunsuz, itibar zedeleyen, herhangi bir sebepten ötürü istenmeyen fotoğraflar, kişinin gerek maddi anlamda gerekse manevi anlamda zarar görmesine neden olabilir. Ülkemizde ise sadece 40 milyona aşkın internet kulacısı bulunduğu için maddi ya da manevi zararların boyutu giderek artabilir. Haliyle de bu durum bir noktadan sonra müdahale edilemeyecek kadar kötü sonuçlara yol açabilir.

Bu tür nedenlerden ötürü birçok kişinin eski ve internet ortamında bulunması istemediği fotoğrafları kaldırması gerekir. Peki, bu anlamda neler yapmalıdırlar? Nerelere başvurmalıdırlar? İnternetten eski fotoğrafları kaldırmanın yolu nedir?

Google’den Fotoğraf Kaldırma

İnternetten fotoğraf kaldırma işlemi için öncelikle Distile fotoğraf ve içerik kaldırma hizmetlerinden yararlanabilmeniz mümkündür.  Fotoğraflarınız Google görseller başta olmak üzere yayınlanan her siteden kolaylıkla kaldırılır ve bu konuda taşımız olduğunuz yük tarafımızca sırtlanır. Unutmayın ki her bireyin böyle bir hakkı bulunur ve kişisel fotoğrafı kendi isteği dışında herhangi bir platformda kesinlikle yayınlanamaz.

Kişinin bu tür konularda hakkını savunması, fotoğrafların kaldırılması ve tamamıyla internet ortamının bu fotoğraflardan arındırılması Distile fotoğraf ve içerik kaldırma hizmetleriyle mümkün olur. Google’den fotoğraf kaldırma işlemi her ne kadar zor bir işlem olarak gözükse de Distile hukuki yollar üzerinden istemediğiniz fotoğrafların kısa süre içerisinde kaldırmasına yardımcı olur. Tek yapmanız gereken tarafımızla iletişime geçmeniz ve gerekli işlemler konusunda bizlere yetki vermeniz. Konu hakkında daha fazla detay almak istiyorsanız 0850 885 10 12 veya 0212 356 61 76 no’lu telefon numaralarımız vasıtasıyla ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Google Görsel Fotoğraf Kaldırma

İnternetten fotoğraf kaldırma konusunda firmamızdan destek almayan isteyen müşterilerimizin en çok takıldığı konuların başında Google Görseller üzerinde yer alan fotoğrafların nasıl kaldırılacağı konusu yer alır. Birçok müşterimiz bu işlemi kendilerinin başta olmak üzere firmamızın da yapamayacağı yanılgısına kapılır. Neyse ki alanında uzman internet üzerinde içerik kaldırma konusunda sayılı firmalardan biri olan Distile, Google Görseller üzerinde yer alan fotoğraflarınızı da kaldırmanıza imkan tanır.

Google Görseller üzerinde yer alan fotoğraflarınız, direkt olarak Google’a yüklenmiş olan değil, web sitelerine yüklenmiş olan fotoğraflardır. Firmamıza iletmiş olduğunuz talep doğrultusunda bu fotoğrafları çok kısa bir süre içerisinde kaldırabilir ve yaşamış olduğunuz mağduriyeti başarıyla giderebiliriz. İnternetten fotoğraf kaldırma ve daha birçok içerik kaldırma işlemi konusunda uzman olan ekibimiz, bu konuda sizleri herhangi bir uğraş veya zahmetin içerisine sokmadan, fotoğraf kaldırma işlemlerini kısa süre içerisinde halleder.

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak, içerik kaldırma konusunda fikir danışmak vb. birçok konu için Distile ücretsiz danışma hatlarımızı kullanabilirsiniz. 0850 885 10 12 ve 0212 356 61 76 no’lu ücretsiz danışma hatlarımız her zaman hizmetinizdedir.Bizi Arayın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN