www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Google Arama Önerilerini Silme ve İnternetten Kaldırma | Distile

Google Arama Önerilerini Silme ve İnternetten Kaldırma

İnternetten içerik kaldırma hizmetleri yalnızca haber, fotoğraf, video vb. içeriklerin kaldırılmasından ibaret değildir. Aynı zamanda Google arama önerilerini silme de bir içerik kaldırma hizmeti olarak firmamız tarafından verilir.

Google arama önerileri, her ne kadar masum ve zararsız öneriler olarak gözükse de çoğu durumda kişinin özel hayatına ve itibarına zarar verebilir. Google algoritması gereği, kullanıcıların yapmış oldukları aramalar, bu önerilerin oluşmasına neden olur. Google bu arama önerilerini kendi oluşturmaz ya da belirlemez. Sıkça yapılan aramalar, birbirine yakın önerilerin oluşmasına neden olur. Peki, Google arama önerileri ne gibi sorunlara yol açabilir?

Google arama önerileri internette adınıza veya firmanıza dair herhangi bir içerik olmasa dahi ortaya çıkabilir. Örnek olarak, “ X firması” şeklinde bir arama yapıldığı zaman, bu aramanın devamında “X firması şikayet”, “X firması dolandırıcılık” ve “X firması şikayetleri” gibi arama önerilerinin karşınıza çıktığını görebilirsiniz.

Bu tür arama önerileri durumunda Google arama önerileri silme işleminin yapılmaması, firmanızın veya isminizin daha herhangi bir arama sonucuyla karşılaşılmadan kötü bir şekilde itham edilmesine yol açar. Özellikle güvenilirliği büyük ölçüde zedeleyen bu tür arama önerileri, kullanıcıların bu önerileri kullanmasıyla birlikte artık Google arama sonuçlarında kalıcı bir yer edinir. Özellikle firmanızın veya isminizin bu denli kötü bir olaya karışmamış olması tarafınıza kötü bir önyargı ile yaklaşılmasına neden olur.

Bu tür arama önerilerinin kaldırılması konusunda firmamız, talebiniz doğrultusunda çalışmalarına başlar. Arama önerilerinin hacmi, aramalar sonucunda ne gibi sonuçlar ortaya çıktığı, diğer benzer ve ilgili aramalar başta olmak üzere, benzeri her türlü arama sonucu tek tek tespit edilir. Yapılan incelemeler sonucunda arama önerilerine dair bir rapor hazırlanır ve bu rapor tarafınıza iletilir. Ardından talebiniz doğrultusunda Google arama önerileri silme işlemleri başlatılmış olur. Raporda tarafınıza iletilen her türlü arama önerilisi tamamen Google ve diğer arama motorlarında da kaldırılır. Arama önerileri nedeniyle tarafınıza bir önyargı oluşması vb. durumlar tamamıyla ortadan kalkmış olur.

Google Önerileri Silme

Google arama önerileri silme konusunda firmamız uzun yıllardır hizmet vermekte ve artık önerilerin silinmesi konusunda tüm süreçlere hakimdir. Arama önerilerinizin Google’dan silinmesi konusunda alınan talep doğrultusunda önerilerin silinmesi işlemi mümkün olan en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Bu süreç içerisinde sizin herhangi bir çaba ya da zahmet göstermeniz söz konusu olmaz. Firmamız, sizleri bu sancılı süreçlerden uzak tutmak ve herhangi bir zahmet göstermenizi önlemek amacıyla hizmet sağlar.

Google arama önerilerinin silinmesi konusunda daha fazla bilgi almak, sürecin işleyişini öğrenmek, hizmetimizin kapsamı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 885 10 12 ve  0212 356 61 76 No’lu telefon numaralarımız üzerinden ücretsiz olarak her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.Bizi Arayın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN