www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Kopya içerik tespiti ve kaldırılması | Distile

Kopya içerik tespiti ve kaldırılması

İçerik Hırsızlığı ve Kopyalanan İçeriğin Tespiti

Distile, kopya içerikler ve bunların internet sitelerinde mevcut kaynaklarından ve arama sonuçlarından kaldırılması üzerine çalışmalar yapar.

Yayınlarınız, ürettiğiniz içerikler ve makaleler izniniz ve bilginiz olmadan internet üzerinde kopyalanabilir. İnternet üzerinde içerik üreten kurumsal şirketler, yazarlar, gazeteciler günümüzde en çok bu durumla karşı karşıya kalsa da sizin ürettiğiniz bir yazı ya da paylaştığınız bir içerik sizin izniniz olmadan kopyalanabiliyor. Distile, kopya veya spam yazıları şikayet etmek ve bunları arama motorlarına bildirerek aramalarda sadece sizin özgün orijinal içeriğinizin görünmesi üzerine çalışmalar yapmanın yanı sıra kopya içerikleri tespit etmek ve bunları da kaynaklarından yok etmek üzerine çalışmalar gerçekleştirir.

Örneğin, Google üzerinde herhangi bir yazarların veya gazetecinin köşe yazısından birkaç cümleyi aratarak bu konunun günümüzde ne kadar suistimal edildiğine şahit olabilirsiniz. İçerik hırsızlığı ne yazık ki internet kullanımının yaygınlaşması ve ülkemizde bu konudaki yasal boşluk sebebiyle her geçen gün hızla büyümektedir.

Spam içerikler ve kopya içerik tespiti
Kopya içeriklerin tespiti ve kaldırtılması

Distile Danışmanlık, size ait özgün içerikleri özel yazılımları ile internet üzerinde sorgulama yaparak denetimi en üst düzeyde tutmakta ve kopya içerik denetleyici araçlarıyla kopya içerik sorgulama işlemlerini 7/24 anlık olarak takip ve tespit edebilmektedir. Bu içeriklerin kaldırılması, internetten kopya içerikleri (spam yapan siteler dahil) temizlenmesini sağlamaktadır.

“Kopya içerik şikayet etme” ve “Spam şikayeti” Google ve benzeri arama motorlarında bulunsa da bunun denetimi ve uygulanma aşamaları ne yazık ki çoğunlukla gözden kaçabilir ve olumlu sonuçlanmayabilir. Distile, sizin adınıza yaptığı bu çalışmaları kendi denetleyici araçları ile sürekli olarak tespit ve takip anlayışı ile hızlı şekilde ortadan kaldırır.

Bu hizmeti günümüzde sürekli olarak internet üzerine içerik üreten şirketler, kişiler ve yayın sahipleri kullanmaktadır. Siz de iletişim sayfamızdan ulaşıp bizimle iletişime geçebilir, kopyalanan içeriğinizin kaldırılması konusunda teklif alabilir, uzmanlarımız ile konuşup çalınan içerikleriniz için strateji üretebilirsiniz.Bizi Arayın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN