www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Distilasyon Nedir? | Distile

Distilasyon Nedir?

Online Distilasyon, internet üzerinde şahsınız ya da kurumunuz hakkında görünen olumsuz içerikleri internet üzerinden kaldırma ve yaratılan boşluğu olumlu içeriklerle doldurma işlemidir.

Distile, internet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz içerikleri, uluslararası hukuk ağı, alanında uzman teknik ekibi ve profesyonel medya ilişkileri departmanı ile hızlıca sonuca ulaştırmaktadır.

Olumsuz haber, fotoğraf, video içeriklerin yanı sıra telif hakkı size ait film, müzik gibi eserlerin kaldırılması, marka ihlallerinin ve şikayetlerin de önüne geçilmesini planlamaktadır.

2010 senesinden bu yana 300’den fazla online distilasyon projesi yöneten Distile ekibi, 2014’ten itibaren yeni internet yasalarıyla birlikte Distile markası altında toplandı.

Aramalarda Çıkan
Haberler

Adınızı yazdığınızda çıkan olumsuz haberleri önce kaynaklarından ardından Google, Yandex vb arama motorlarından kaldırıyoruz.

Marka ve Logo
İhlali

Kuruluş adınızı, markanızı ya da logonuzu sizden izinsiz kullanan yerleri tespit ediyor içeriklere müdahale ediyoruz.

Şikayet ve İtibar
Yönetimi

Kurumunuz adına internette yer alan şikayetleri anlık takip ile tespit ediyor ve bunlara müdahale ediyoruz.

Fotoğraf ve Video
İçerikleri Kaldırma

İnternet üzerinde görünmesini istemediğiniz fotoğraf ya da videoları 10 işgünü içerisinde kaldırıyoruz.

Film, Dizi ve
Müzik Eserleri

Fikir ve sanat eserleri üzerine geliştirdiğimiz telif hakları koruma sistemi eserlerinizi 7×24 takip eder ve anlık olarak raporlar.

Sosyal Medya
İçerikleri

YouTube, Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlardaki istenmeyen içerikleri kalıcı olarak siliyoruz.

Google üzerinde arama yaptığınızda karşılaştığınız sonuçlar ve haber siteleri. Güncelliğini yitirmiş, yanlış, sizi karalayan, sizin yada kurumunuzun adının geçmesini istemediğiniz, kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılmasını istediğiniz haberler.

Blogspot ya da WordPress üzerindeki istemediğiniz içerikler Google Amerika ve İrlanda üzerinden yayın yaptığı için erişime engellense dahil Google üzerinde görünecektir. Bunları kaynaklarından kaldırmak için bizimle iletişime geçin. 

Forumlarda, şikayet sitelerinde ve sosyal ağlarda şirketiniz ya da markanız adına yazılan şikayetler. Sizin yada markanızın adını karalamak için açılan yorumlar ve şikayet içerikleri.

Magazin içerikli haber sitelerinde yada internette dağılmış magazin haberleriniz, bunlara yapılan görmek istemediğiniz yorumlar. Magazinel fotoğraflar, video içerikler, sosyal paylaşımların tamamen silinmesi ve kaldırılması.

Geçmiş yıllarda çalışmış olduğunuz firmalar, yaptığınız işler, magazin içerikli haberleriniz, özel hayatınız ya da verdiğiniz demeçlerin temizlenmesini ve unutulmasını istiyorsanız bunlara yönelik çalışmalar yapıyoruz.

YouTube üzerindeki video içeriklerin kaldırılması, kamera kayıtları, tv programları, adınıza açılmış hesaplar, karalamaya yönelik videolar, sinema filmleri, tv dizileri, video klipler, müzik videoları vb. istemediğiniz içeriklere müdahale.

İnternet üzerinde görünmesini istemediğiniz fotoğraf ya da videoları 10 işgünü içerisinde kaynaklarından kalıcı olarak kaldırıyoruz ve Google, Yandex vb arama motorlarında görünmemesini sağlıyoruz.

Wikipedia üzerinde mevcut sayfalarda geçen adınız ya da şirketiniz hakkındaki negatif içerikler yahut adınızın internet ansiklopedisi wikipedia üzerinde yer almasını istiyorsanız bununla ilgili çalışmalar.

Adınıza açılan sahte sosyal medya hesapları ile istemediğiniz durumlara ortak olabilirsiniz. Adınızın kullanıldığı yada fotoğraflarınızın paylaşıldığı sahte hesapları kapatmak, kalıcı olarak silmek için çalışmalar yapıyoruz.

Google’da isminizi aradığınızda üst sıralarda çıkan kötü sonuçları kalıcı olarak kaynaklarından kaldırıyor, üst sıralarda istediğiniz içeriklerin yer almasını sağlıyoruz. 

İnternetten kaldırılmasını istediğiniz bir içerik mi mevcut?

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN