İnternette markanız ya da sizinle ilgili olumsuz içerikleri internet üzerinden kaldırma ve akabinde oluşacak boşluğu olumlu içeriklerle doldurma hizmetine online distilasyon diyoruz.

Distile olarak, internet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz içerikleri, profesyonel medya ilişkileri ekibimiz, uluslararası partner ajanslarımız, dönem dönem internet yasaları ile ilgili hukuk bürolarından aldığımız danışmanlıklar ve içerik kaldırma konusunda uzman mühendis ekibimiz ile en hızlı şekilde sonuca ulaştırmaktayız.

Yok etmek istediğiniz olumsuz haber, fotoğraf, video ve benzeri içeriklerin yanı sıra telif hakkı size ait film, müzik gibi eserlerin kaldırılması, marka ihlallerinin ve şikayetlerinin de önüne geçilmesi noktasında uzun yıllardır yüksek başarı oranı ile hizmet vermekteyiz.

İtibarınızı kontrol etmek ve kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Teklif Alın İletişime geçin

Aramalarda Çıkan Haberler

Adınızı yazdığınızda çıkan olumsuz haberleri önce kaynaklarından ardından Google, Yandex vb arama motorlarından kaldırıyoruz.

Fotoğraf ve Video İçerikleri Kaldırma

İnternet üzerinde görünmesini istemediğiniz fotoğraf ya da videoları 10 işgünü içerisinde kaldırıyoruz.

Marka ve Logo İhlali

Kuruluş adınızı, markanızı ya da logonuzu sizden izinsiz kullanan yerleri tespit ediyor içeriklere müdahale ediyoruz

Film, Dizi ve Müzik Eserleri

Fikir ve sanat eserleri üzerine geliştirdiğimiz telif hakları koruma sistemi eserlerinizi 7×24 takip eder ve anlık olarak raporlar.

Sosyal Medya İçerikleri

YouTube, Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlardaki istenmeyen içerikleri kalıcı olarak siliyoruz.

Şikayet Yönetimi

Kurumunuz adına internette yer alan şikayetleri anlık takip ile tespit ediyor ve bunlara müdahale ediyoruz.

Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

İnternet üzerinde görünmesini istemediğiniz fotoğraf ya da videoları 10 işgünü içerisinde kaynaklarından kalıcı olarak kaldırıyoruz ve Google, Yandex vb arama motorlarında görünmemesini sağlıyoruz.

Wikipedia üzerinde mevcut sayfalarda geçen adınız ya da şirketiniz hakkındaki negatif içerikler yahut adınızın internet ansiklopedisi wikipedia üzerinde yer almasını istiyorsanız bununla ilgili çalışmalar.

Adınıza açılan sahte sosyal medya hesapları ile istemediğiniz durumlara ortak olabilirsiniz. Adınızın kullanıldığı yada fotoğraflarınızın paylaşıldığı sahte hesapları kapatmak, kalıcı olarak silmek için çalışmalar yapıyoruz.

Google’da isminizi aradığınızda üst sıralarda çıkan kötü sonuçları kalıcı olarak kaynaklarından kaldırıyor, üst sıralarda istediğiniz içeriklerin yer almasını sağlıyoruz. 

 

Haber sitelerindeki haberler

Google üzerinde arama yaptığınızda karşılaştığınız sonuçlar ve haber siteleri. Güncelliğini yitirmiş, yanlış, sizi karalayan, sizin yada kurumunuzun adının geçmesini istemediğiniz, kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılmasını istediğiniz haberler.

Magazin haberleri ve fotoğrafları

Magazin içerikli haber sitelerinde yada internette dağılmış magazin haberleriniz, bunlara yapılan görmek istemediğiniz yorumlar. Magazinel fotoğraflar, video içerikler, sosyal paylaşımların tamamen silinmesi ve kaldırılması.

Blogspot ve WordPress.com

Blogspot ya da WordPress üzerindeki istemediğiniz içerikler Google Amerika ve İrlanda üzerinden yayın yaptığı için erişime engellense dahil Google üzerinde görünecektir. Bunları kaynaklarından kaldırmak için bizimle iletişime geçin.

Geçmişinizle ilgili görünmesini istemediğiniz içerikler

Geçmiş yıllarda çalışmış olduğunuz firmalar, yaptığınız işler, magazin içerikli haberleriniz, özel hayatınız ya da verdiğiniz demeçlerin temizlenmesini ve unutulmasını istiyorsanız bunlara yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Şirketiniz hakkında yazılan şikayetler

Forumlarda, şikayet sitelerinde ve sosyal ağlarda şirketiniz ya da markanız adına yazılan şikayetler. Sizin yada markanızın adını karalamak için açılan yorumlar ve şikayet içerikleri.

YouTube üzerindeki videolar

YouTube üzerindeki video içeriklerin kaldırılması, kamera kayıtları, tv programları, adınıza açılmış hesaplar, karalamaya yönelik videolar, sinema filmleri, tv dizileri, video klipler, müzik videoları vb. istemediğiniz içeriklere müdahale.

Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atın

Çalışma prensiplerimiz, yaklaşımımız ve vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili en çok sorulan soruları ve cevapları sizler için derledik, okumanızı tavsiye ederiz.

ŞİMDİ İNCELEYİN