Distile olarak 2010 yılından bu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz. "Teklif Alın" butonuna tıklayarak, hemen teklif alabilirsiniz.

İnternette markanız veya sizinle ilgili içerikleri listeler, analiz eder, strateji belirler, olumsuz içeriklere müdahale eder, pozitif algı üretecek içerikleri üretir, büyütür ve yönetiriz.

Her proje birbirinden farklıdır, ihtiyaç ve gereklilikleri sizinle birlikte planlayarak doğru teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Teklif Alın iletişime geçin

Online Medya İlişkileri

Distile, Türkçe yayın yapan 3000 ‘den fazla internet haber sitesinin, 1400’den fazlası ile birebir çalışmalar yapmakta ve bu sayıyı günden güne arttırmaktadır; “Haber” aramasında Google üzerinde ilk sıralarda çıkan haber siteleri ile uzun yıllardır yapılan düzenli çalışmalar sonucunda isminiz, şirketiniz ya da markanız arama motorlarında arandığında çıkan sonuçları tarafınıza olumlu katkı sağlayacak şekilde değiştirebilir ve geliştirebilir.

Adınıza çıkan olumsuz haberleri kaldırmanın yanı sıra Google üzerinde yaratılan boşluğu internet haber siteleri ile çalışmalar sonucunda istediğiniz metin, görsel, video ve benzeri içeriklerle doldurmakta uzmanlaşan Distile, Online Medya İlişkileri ile algı yönetiminizi ve internet üzerindeki imajınızı sarsılmaz bir yapı üreterek inşaa etmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?


  Bağlantı & Link (URL)


  Ek Bilgi

  Çalışma aşamaları

  • Hedef kitle ve strateji belirleme
  • Gerekli içeriklerin, haber, makale ve bültenlerin yazımı
  • Strateji doğrultusunda medya, site ağı seçme ve oluşturma
  • İçeriklerin yayınlanması ve kelebek etkisi
  • Haftalık raporlama ve geribildirim

  Yetenekler & Enstrümanlar

  • 1400’den fazla Türkçe yayın yapan internet haber sitesi
  • Alexa ilk 5000’de 270+ haber sitesi
  • 330’dan fazla özel içerikli rehber site
  • Toplam 18+ milyon sosyal medya kitlesi
  • Sosyal ağlarda birkaç dakikada trend ve gündem oluşturma

  Distile, 15 yıla yakın tecrübesi, yeni nesil medya ile yakın ikili ilişkileri ve takım çalışmaları ile online medya iletişiminde uzmandır. Alanında uzman teknik ekibi ve stratejik online iletişim faaliyetleri ile pozitif algı ve gündem oluşturma çalışmalarını ustalıkla ve titizlikle yaratır.

  Günümüzde, internetin her alanda yaygın kullanımı sonucunda insanların %78’den fazlasının bir karar vermeden önce internette arama yaptığını unutmayın!

  Online medya ilişkileri üzerine sunduğumuz hizmetler ile; isminiz, firmanız ya da markanız için özel olarak ekibimizin üretebileceği ya da sizin bize hazırlayıp yayınlanması için gönderebileceğiniz içerikleri yüzlerce internet haber ya da içerik sitesine birkaç saat içerisinde binlerce siteye servis ederek internete entegre edebilmekteyiz.

  Türkiye’nin önde gelen haber ajansları, medya grupları, Google News kayıtlı haber siteleri, YouTube, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar, sözlükler ve aklınıza gelen, içeriklerinizin yayınlanmasını ve pozitif algı üretmek istediğiniz her mecrada Distile Online Medya İlişkileri ile size özel çözümler üretmektedir. Yayınlarınızı internete servis etmekte ve sonuçları size raporlamaktadır.

  Yeni medya & Online iletişim

  Distile olarak, internet haber siteleri, ajanslar, içerik paylaşım siteleri, portallar, sosyal ağlardaki uluslararası partner şirketler ve fenomen hesaplar ile pozitif algı çalışmalarını ve gündem oluşturma çalışmalarınızı internet üzerinde profesyonel online iletişim uzmanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

  Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atın

  Çalışma prensiplerimiz, yaklaşımımız ve vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili en çok sorulan soruları ve cevapları sizler için derledik, okumanızı tavsiye ederiz.

  ŞİMDİ İNCELEYİN