Distile internet üzerindeki arama sonuçları, internetten kaldırılmak istenen içerikler, online algı yönetimi, itibar yönetimi ve profesyonel medya ilişkileri konularında uzmanlaşmış bir dijital ajanstır.

Distile, ABD ve Avrupa’daki partner ajansları ve bilişim hukuku uzmanları ile sosyal medyada adınızın geçtiği iftira, hakaret, yalan ve asılsız haber, karalama vb konulardaki içerikleri tespit eder ve bu içerikleri bulundukları yerlerden bir daha geri gelmeyecek şekilde kalıcı olarak siler.

Hakkımızda

Yeni medya platformları üzerinde iletişim faaliyetleri her geçen gün geliştirilmeli; stratejik planlama ve profesyonel uygulamalarla hedef kitlenize uyarlanmalıdır. Distile, sürekli canlı ve pozitif etkileşimin gerektiği bu platformlara özel içerikler üreterek şahsınızı/markanızı imajınıza, itibarınıza ve değerlerinize bağlı kalarak temsil eder.

Distile, özel sosyal medya ve internet izleme araçları ile adınıza ve markanıza yönelik paylaşımları tüm sosyal ağlarda 7 gün 24 saat anlık olarak izler. Potansiyel krizler, Distile monitör hizmeti ile henüz doğmadan önlenir ve sonuçlar raporlanır.

Hemen teklif alın


  Bağlantı & Link (URL)


  Ek Bilgi

  Google üzerinde arama yaptığınızda karşılaştığınız sonuçlar ve haber siteleri. Güncelliğini yitirmiş, yanlış, sizi karalayan, sizin yada kurumunuzun adının geçmesini istemediğiniz, kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılmasını istediğiniz haberler.

  YouTube üzerindekivideo içeriklerin kaldırılması, kamera kayıtları, tv programları, adınıza açılmış hesaplar, karalamaya yönelik videolar, sinema filmleri, tv dizileri, video klipler, müzik videoları vb. istemediğiniz içeriklere müdahale.

  İnternet üzerinde görünmesini istemediğiniz fotoğraf ya da videoları 10 işgünü içerisinde kaynaklarından kalıcı olarak kaldırıyoruz ve Google, Yandex vb arama motorlarında görünmemesini sağlıyoruz.

  Blogspot ya da WordPress üzerindeki istemediğiniz içerikler Google Amerika ve İrlanda üzerinden yayın yaptığı için erişime engellense dahil Google üzerinde görünecektir. Bunları kaynaklarından kaldırmak için bizimle iletişime geçin. 

  Forumlarda, şikayet sitelerinde ve sosyal ağlarda şirketiniz ya da markanız adına yazılan şikayetler. Sizin yada markanızın adını karalamak için açılan yorumlar ve şikayet içerikleri.

  Magazin içerikli haber sitelerinde yada internette dağılmış magazin haberleriniz, bunlara yapılan görmek istemediğiniz yorumlar. Magazinel fotoğraflar, video içerikler, sosyal paylaşımların tamamen silinmesi ve kaldırılması.

  Geçmiş yıllarda çalışmış olduğunuz firmalar, yaptığınız işler, magazin içerikli haberleriniz, özel hayatınız ya da verdiğiniz demeçlerin temizlenmesini ve unutulmasını istiyorsanız bunlara yönelik çalışmalar yapıyoruz.

  Wikipedia üzerinde mevcut sayfalarda geçen adınız ya da şirketiniz hakkındaki negatif içerikler yahut adınızın internet ansiklopedisi wikipedia üzerinde yer almasını istiyorsanız bununla ilgili çalışmalar.

  Adınıza açılan sahte sosyal medya hesapları ile istemediğiniz durumlara ortak olabilirsiniz. Adınızın kullanıldığı yada fotoğraflarınızın paylaşıldığı sahte hesapları kapatmak, kalıcı olarak silmek için çalışmalar yapıyoruz.

  Google’da isminizi aradığınızda üst sıralarda çıkan kötü sonuçları kalıcı olarak kaynaklarından kaldırıyor, üst sıralarda istediğiniz içeriklerin yer almasını sağlıyoruz.