"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Teklif Alın

Web 2.0 ile hayatımıza giren internet kullanıcılarının aynı zamanda içerik üretilme kabiliyetleri neticesinde YouTube, Google Görseller, Yandex Görseller, Dailymotion, Vimeo gibi alanlar da oldukça zenginleşti. YouTube üzerinden video kaldırmak ya da Google görsellerden fotoğraf ya da resim silmek olarak tanımlanan çalışmalar aslında internet sitelerinden ve asıl kaynaklarından içerikler kaldırılarak kalıcı hale getirilir.

Distile, internet üzerinden her çeşit zengin metin içeriğinin kaldırılması, kalıcı olarak silinmesi üzerine çalışmalarını yüksek başarı oranları ile sürdürmektedir. Müşterileri ile gizlilik sözleşmesi çerçevesinde ve video, fotoğraf ve resim gibi içerikleri kalıcı olarak kaynaklarından silme çalışmalarını yürüten Distile, Google ve diğer arama motorları üzerinden kaldırdığı içerikler başına ücret talep eder.

Adınızı ya da markanızı aradığınızda çıkan arama sonuçlarından kaldırmak istediğiniz içerikler üzerine 2010 senesinden bu yana çalışmalarını yürüten Distile, Online İtibar Yönetimi çalışmaları ile birlikte özel olarak belirlemiş olduğunuz internet sitelerinden de arama motorlarından da haber, fotoğraf, video kaldırılması konusunda aracılık eder. Çalışma şeklimiz, herhangi bir haber sitesinde ya da çeşitli portallarda mevcut içeriklerinizi Google üzerinde arka sayfalara göndermek yerine kalıcı olarak silmek ve sonsuza kadar görünmeyecek şekilde kaynaklarından kaldırmak üzerinedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?


  Bağlantı & Link (URL)


  Ek Bilgi

  Çalışma Aşamaları

  • Medya içerikleri ve URL listeleme
  • Class analizi ve konuma göre strateji belirleme
  • İçeriklerin kaynaklarından kaldırılması
  • Google, Yandex vb arama sonuçlarından kaldırma
  • Sonuçları liste üzerinden raporlama ve yeniden bakış

  Distile ne yapar?

  • Tüm video, fotoğraf, resim gibi medyaları kaynaklarından kaldırır.
  • Kalıcı olarak veritabanlarından ve site arşivlerinden siler.
  • Ardından Google ve Yandex üzerinde görünmemesi için teknik çalışma yapar.
  • Video ya da görsellerin bulundukları sitelerde geri gelmeyeceğinin garantisini verir.

  Distile, internet üzerinden kaldırmak istediğiniz video, fotoğraf veya görselleri, uluslararası hukuk partnerleri, alanında uzman teknik ekibi ve profesyonel dijital medya ilişkileri departmanı ile kaynaklarından ve arama sonuçlarından hızlı ve kalıcı şekilde kaldırmaktadır.

  İnternetten kaldırmak istediğiniz

  kalıcı olarak kaldırıyoruz.

  Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

  Hızlı Teklif Alın
  Video ve Görsel Kaldırma

  5 üzerinden 4.9 Memnuniyet Oranı

  *Yapılan Google yorumları üzerinden, Türkiye’nin ilk ve en eski online itibar yönetim ajansı Distile, 5 üzerinden 4.9 memnuniyet oranına sahiptir.

  Uluslararası Hukuk Ağı

  Distile olarak, ABD ve Avrupa’daki teknoloji şirketleri ile anlaşmalarımız ile Türkiye’den hukuki olarak kaldırılması mümkün olmayan video, fotoğraf ve medya içeriklerini yurtdışından 72 saat içerisinde bir daha geri gelmeyecek şekilde kalıcı olarak siliyor, tüm çalışmalarımızı müşterilerimizle imzaladığımız gizlilik sözleşmesine bağlı kalarak yapıyoruz.

  YouTube & Dailymotion

  Talep ettiğiniz video ya da görselin silinmesi ve kaldırılmasının ardından, özel yazılımımız ve araçlarımız ile benzer video/fotoğraf içeriklerin başka sitelerde yayınlanmasını önlüyor, 7/24 takip yapıyoruz. Distile; YouTube, Dailymotion, Facebook, Vimeo, İzlesene gibi internet sitelerindeki partnerleriyle en hızlı aksiyonu alır ve içeriklerin tekrar yüklenmesini engeller.

  Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atın

  Çalışma prensiplerimiz, yaklaşımımız ve vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili en çok sorulan soruları ve cevapları sizler için derledik, okumanızı tavsiye ederiz.

  ŞİMDİ İNCELEYİN