Distile olarak 2010 yılından bu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz. "Teklif Alın" butonuna tıklayarak, hemen teklif alabilirsiniz.

İnternette markanız veya sizinle ilgili içerikleri listeler, analiz eder, strateji belirler, olumsuz içeriklere müdahale eder, pozitif algı üretecek içerikleri üretir, büyütür ve yönetiriz.

Her proje birbirinden farklıdır, ihtiyaç ve gereklilikleri sizinle birlikte planlayarak doğru teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Teklif Alın iletişime geçin

SEO Çalışmaları Gerçekleştirmek Neden Önemli?

İster küçük olsun ister büyük, tüm işletmeler için dijital ortam görünürlüğü büyük önem taşıyor. Kullanıcıların bir ürün ya da hizmet için ilk olarak arama motorlarını kullanıyor olmaları, aslında işletmelerin yönelmesi gereken alanı da işaret ediyor. Arama motorlarında ilk sıralarda çıkıyor olmak, aynı zamanda rakiplerden birkaç adım önde olmak anlamına geliyor. Bunun için geliştirilmiş olan en etkili yöntem de SEO çalışmaları. Günümüzde bir işletmenin dijital ortamdaki varlığını sürdürebilmesi ve mevcut rekabet koşullarına uyum sağlayabilmesi için SEO çalışmaları gerçekleştirmesi gerekiyor.

SEO Nedir?

Search Engine Optimization, Arama Motoru Optimizasyonu ya da daha çok bilinen adıyla SEO, i̇nternet görünürlüğü adına kullanılması gereken en temel araçlardan biri. Bir i̇nternet sitesinin arama motorlarında üst sıralarda çıkması ve kullanıcılar tarafından daha kolay bir şekilde bulunur hale gelmesi, SEO çalışmaları ile mümkün olur. Bir web sitenin arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlayan şey, o web sitenin SEO çalışmaları ile arama motoru kriterlerine uygun bir hale getirilmesidir. Genel hatlarıyla bir SEO çalışması, bir web sitenin kendisine daha fazla kullanıcı ya da müşteri çekmek için kullanabileceği en etkili kaynak olarak nitelendirilebilir. Profesyonel ekiplerce, doğru şekilde yapılmış olan bir çalışma, daha geniş bir kitleye ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?


  Bağlantı & Link (URL)


  Ek Bilgi

  SEO Çalışmaları Nelerdir?

  SEO hizmeti kendi içerisinde site içi ve site dışı olmak üzere ikiye ayrılıyor. İlk olarak site içi SEO hakkında bilinmesi gerekenler şu şekilde:

  Site içi SEO, arama motorları için yapılan bir uyumluluk çalışması olarak nitelenebilir. Bir sitenin trafik akışını artıracak olan anahtar, bu alanda yapılacak olan çalışmalardır. Site içi SEO hizmeti şu çalışmaları kapsar:

  • Anahtar kelimelerin belirlenmesi,
  • Sayfa hakkında bilgi veren meta etiketlerinin belirlenmesi,
  • Sade ve anlaşılır bir URL belirlemek,
  • SEO uyumlu özgün içeriklerin üretilmesi,
  • Resim içeriklerinin en uygun anahtar kelimeler ile donatılarak SEO görsel optimizasyonunun sağlanması,
  • Site hızının artırılması,
  • Sayfanın daha kolay ulaşılır olmasını sağlamak için site içi linklemenin doğru ve hiyerarşik bir şekilde yapılması,
  • Arama motoru robotunun kullanılması.

  Yukarıdaki işlemler uzman bir ekiple yapıldığı sürece, SEO çalışmaları başarıya ulaşır ve trafik akışı hızlanarak web sitenin daha fazla kişiye ulaşması sağlanır. Site içi SEO hizmeti dışında site dışı SEO hizmeti hakkında bilinmesi gerekenler ise şu şekilde:

  Web sitenin arama motorları için güvenilir bir kaynak haline getirilmesi,
  Backlink işlemi olarak adlandırılan, farklı ve kaliteli sitelerden referans alınması,
  Web sitenin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılarak sosyal sinyaller alınması.

  Siz de web sitenizin daha fazla insana ulaşmasını sağlamak adına SEO hizmetleri almak isterseniz, aşağıda bulunan formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  SEO Çalışmaları Neden Önemli?

  Günümüzde hemen hemen tüm fiziksel işletmeler dijital ortamda görünür olmak adına çeşitli çalışmalar yapıyor. Çünkü işletmelerin varlığını sürdürebilmek ve işlerini büyütmek adına kendilerini dijital ortamda da var etmeleri gerekli. Bir ürün ya da hizmet satan bir işletmenin dijital ortamda pek çok rakibi olduğundan, bu durum seçim sırasında müşterilerin kafasının karışmasına neden olabilir. Bir diğer yandan kullanıcıların büyük çoğunluğu bir ürüne ya da hizmete ulaşmak isterken, genellikle ilk sıralarda çıkan web siteleri ziyaret eder. İşte SEO hizmeti de burada devreye girer. Yapılacak olan SEO çalışmaları sayesinde web siteniz arama motorlarında üst sıralarda çıkacağından, bu ziyaretçilerinizin ve sitenizin trafik akışının artmasını sağlayacaktır.

  Neden Bir SEO Hizmeti Almalısınız?

  Standart arama motoru reklam çalışmaları uzun vadeli değildir ve genellikle yüksek maliyetler içerir. SEO çalışmaları ise uzun vadeli sonuç vermelerinin yanı sıra, organik bir arama trafiği yaratılacağı için reklam maliyetlerinin düşürülmesi açısından da son derece önemlidir. Reklam çalışmaları ile birlikte yapılacak olan SEO çalışmalarını, işletmeniz ya da girişiminiz için yapacağınız en önemli yatırımlardan biri olarak değerlendirebilirsiniz. Bir web site için SEO fiyatları konusunda projenin büyüklüğü ve yapılacak olan çalışmanın kapsamı gibi faktörler belirleyicidir.

  Profesyonel ve deneyimli ekiplerce güvenilir bir SEO hizmeti almak ve işinizi bir üst seviyeye taşımak isterseniz, aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hemen teklif alabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atın

  Çalışma prensiplerimiz, yaklaşımımız ve vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili en çok sorulan soruları ve cevapları sizler için derledik, okumanızı tavsiye ederiz.

  ŞİMDİ İNCELEYİN