Çalışma prensiplerimiz, yaklaşımımız ve vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili en çok sorulan soruları ve cevapları sizler için derledik, okumanızı tavsiye ederiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bugün Teklif Alın
İnternetten hangi içerikleri kaldırtabilirim?

İnternet üzerinde mevcut haber, görsel, fotoğraf, video, yorum vb. her türlü içeriğin kaldırılması konusunda 10 seneden fazladır hizmet vermekteyiz.

İçerik kaldırma işlemlerine başlamadan önce, kaldırılmasını istediğiniz içeriği incelememiz gerekiyor ve hangi siteden kaldırılması talep edilmişse, oradaki kurallara göre yaklaşım geliştirerek süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Öncelikle Google’dan kaldırılması istenen haberin türü ve linki belirlenmelidir. Linkler ekibimiz tarafından incelendikten sonra tarafınızla teklif paylaşılır. Kabul ettiğinizde süreç başlatılmaktadır.

Evet, İnternetten ve arama sonuçlarından görsel kaldırma işlemi %100 kalıcıdır. Kaldırılan görsel linkinin aynı link ile tekrar paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Google’dan haber sildirme ücreti linkin türüne, bulunduğu web sitesine, yayın tarihine ve toplam link sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Öncelikle içeriği incelememiz gerekmektedir. Ücret bilgilendirmesi için formu doldurarak veya telefonla bize ulaşınız.

Google haber kaldırmak için yapılacak işlemler 30-90 gün arasında sürmektedir. Dönem dönem bu işlemler projenin aciliyetine göre 7 iş günü içerisinde de tamamlanabilmektedir.

Ücretlendirme yapılacak işleme göre değişmektedir. İçeriğin türü, yayın tarihi, bulunduğu web sitesi, sayısı gibi bir çok parametre vardır. Kaldırmak istediğiniz linkler incelendikten sonra fiyat bilgisi tarafınız ile paylaşılır.

Ödemelerinizi Havale/ Eft yolu ile veya online olarak ekibimizden birinin sizinle paylaşacağı link üzerinden Banka kartınız veya Kredi kartınız ile peşin ya da taksitli olarak yapabilirsiniz.

Biz Türkiye’de kayıtlı uzun yıllardır aynı hizmetleri veren bir ajansız. İşte şirket bilgilerimiz;

Onlipr Teknoloji ve Ticaret A.Ş.
Beşiktaş V.D. – 8450624185
Telefon: +90 850 885 10 12
E-posta: [email protected]
Adres: Akmerkez Residece B3 Blok Kat:8 Etiler, Beşiktaş / İstanbul

Verdiğimiz hizmet başarılı olmazsa, içeriklerden biri ya da birkaçı kaldırılmazsa, kaldırılamayan işlemler için 2 işgünü içerisinde ücret iadesi yapılmaktadır.

Teklif alın formlarını doldurarak, iletişim sayfamızdan telefonla arayarak veya e-posta göndererek randevu alabilirsiniz. Dünyayı saran COVID-19 virüsü sebebiyle yüz yüze randevular sınırlı sayıda gerçekleştirilmektedir.

Bu konuda çok hassassız. KVKK ve Gizlilik Sözleşmemiz kapsamında her bilgi sır saklama yükümlülüğü ve etik kurallar çerçevesinde kesinlikle gizli tutulacak olup üçüncü kişilerle paylaşılması söz konusu olmayacaktır.

Ücretsiz Online İtibar Analizi Alın

Uzmanlarımızdan biriyle görüşerek hakkınızdaki olumsuz haber ve içeriklerin listesini çıkartın ve stratejik online itibar yönetimi danışmanlığı teklif alın.

Bize Ulaşın