Distile olarak 2010 yılından bu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz. "Teklif Alın" butonuna tıklayarak, hemen teklif alabilirsiniz.

İnternette markanız veya sizinle ilgili içerikleri listeler, analiz eder, strateji belirler, olumsuz içeriklere müdahale eder, pozitif algı üretecek içerikleri üretir, büyütür ve yönetiriz.

Her proje birbirinden farklıdır, ihtiyaç ve gereklilikleri sizinle birlikte planlayarak doğru teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Teklif Alın iletişime geçin

Bütünleşik Sosyal Medya İletişimi

2008 yılından bu yana Twitter ve Facebook’un yaygınlaşmasıyla hayatımıza giren “Sosyal Medya” kavramı günümüzün en hızlı itibar kaybettiren konusu. Online dünyada adınıza açılan sahte hesaplar, sizi, şirketinizi ya da markanızı karalamak isteyen, iftira atan eleştirel yorumlar bu mecralarda kolaylıkla üretilip çoğaltılabilmektedir.

Distile, sizlere Sosyal Medya Danışmanlığından öte sunduğu hizmetler ile bütünleşik bir danışmanlık çalışması sunmaktadır. Sosyal medyada algı yönetimi, hesap yönetimi, sahte hesap kapatma, karalama içerikleri kaldırma, fake hesapları kapatma, aktif takipçi akışı ve artışı gibi her sosyal medya sitesinde uygulayabildiği enstrümanları ile sizi korumaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?


  Bağlantı & Link (URL)


  Ek Bilgi

  İçerik yönetimi

  Yeni medya platformları üzerinde iletişim faaliyetleri her geçen gün geliştirilmeli; stratejik planlama ve profesyonel uygulamalarla hedef kitlenize uyarlanmalıdır. Distile, sürekli canlı ve pozitif etkileşimin gerektiği bu platformlara özel içerikler üreterek şahsınızı/markanızı imajınıza, itibarınıza ve değerlerinize bağlı kalarak temsil eder.

  Online kriz yönetimi

  Markanıza ya da şahsınıza karşı doğabilecek potansiyel krizler 24 saat monitör sistemlerimiz ile anlık olarak izleme altındadır. Kriz durumlarında müşterilerimizle birlikte önceden oluşturduğumuz senaryolarda hızlı aksiyon ve titizlikle önlemler alınır.

  Sahte hesap kapatma

  Distile Sosyal Medya Danışmanlığı, sahte Facebook hesapları ya da fake Twitter hesapları ile adınıza açılmış itibarınızı olumsuz etkileyen içerikler üreten, barındıran ve bunları onbinlerce kullanıcıya yayan hesapların önüne geçmek için çalışmalar yapmaktadır.

  İsminiz, şirketiniz ya da markanız kullanılarak yapılan yorum ve üretilen içerikler Distile’nin uzman kadrosu ile kısa süre içerisinde yok edilmekte; Google, Yandex gibi arama motorlarından kaldırılmaktadır.

   

  Distile, ayrıca “Distilasyon“ hizmeti dahilinde sosyal medya iletişim çalışmaları ile birlikte sahte sosyal medya hesaplarını kapatma ve size “fake” hesaplara karşı koruma sağlar.

  Uluslararası işbirliği

  Distile, ABD ve Avrupa’daki partner ajansları ve bilişim hukuku uzmanları ile sosyal medyada adınızın geçtiği iftira, hakaret, yalan ve asılsız haber, karalama vb konulardaki içerikleri tespit eder ve bu içerikleri bulundukları yerlerden bir daha geri gelmeyecek şekilde kalıcı olarak siler.

  7/24 Takip & İzleme

  Distile, özel sosyal medya izleme araçları ile adınıza ve markanıza yönelik paylaşımları tüm sosyal ağlarda 7 gün 24 saat anlık olarak izler. Potansiyel krizler, Distile monitör hizmeti ile henüz doğmadan önlenir ve sonuçlar raporlanır.

  Online itibarınızı onarmak ve kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

  Hemen Teklif Alın