Distile olarak 2010 yılından bu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz. "Teklif Alın" butonuna tıklayarak, hemen teklif alabilirsiniz.

İnternette markanız veya sizinle ilgili içerikleri listeler, analiz eder, strateji belirler, olumsuz içeriklere müdahale eder, pozitif algı üretecek içerikleri üretir, büyütür ve yönetiriz.

Her proje birbirinden farklıdır, ihtiyaç ve gereklilikleri sizinle birlikte planlayarak doğru teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Teklif Alın iletişime geçin

Online İtibar Yönetimi Çalışmaları

Distile, internet üzerinde yarattığınız algı üzerine çalışmalar yapar ve profesyonel medya ilişkileri ile pozitif algı yaratır. Online İtibar Yönetimi hizmeti kapsamında şahsınız ya da kurumunuz adına çıkan haber, fotoğraf, video ve her türlü içerik arama motorlarında 7 gün 24 saat anlık olarak takip edilir ve çıkan her sonuç günlük/haftalık/aylık bazda size raporlanır.

Basılı ve online medya ile yakın ilişkiler, SEO ve SEM çalışmaları ile şahsınız ya da kurumunuza yönelik internet sonuçlarına müdahale edilir. Sizden alınan bilgiler doğrultusunda online dünyada yaratmak istediğiniz imaj istenilen seviyeye getirilir. Online basın ilişkileri sayesinde öne çıkarılması istenen pozitif içerikler arama sonuçlarına doğrudan etki eder. Algı yönetimi üzerine çalışmalar 3 ya da 6 aylık süreçte tamamlanır. Online algı ve imaj yönetimini talep edilen seviyede tutmak için sürekli anlık olarak takip ve çalışmalar da devam eder.

Yardıma mı ihtiyacınız var?


  Bağlantı & Link (URL)


  Ek Bilgi

  Çalışma aşamaları

  • İçerik analizi ve strateji belirleme
  • Olumsuz içeriklere müdahale
  • Sonuç raporlama ve yeniden bakış
  • Pozitif eğilimde algı yönetimi içerikleri yoğunlaştırma

  Enstrümanlar & Yetenekler

  • Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları üzerindeki istemediğiniz içeriklere ve sıralamalara müdahale.
  • 600’den fazla internet haber sitesi ile ikili ilişkiler ile online gündem faaliyetleri.
  • Sosyal ağlar ve rehber site ağı ile pozitif algı yaratma ve stratejik yeni medya çalışmaları.

  Distile, internet üzerinden kaldırmak istediğiniz içerikleri, uluslararası hukuk ağı, alanında uzman teknik ekibi ve profesyonel medya ilişkileri departmanı ile hızlı ve kalıcı şekilde kaldırmaktadır.

  Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atın

  Çalışma prensiplerimiz, yaklaşımımız ve vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili en çok sorulan soruları ve cevapları sizler için derledik, okumanızı tavsiye ederiz.

  ŞİMDİ İNCELEYİN