İnternetten Olumsuz İçerikli Haber Kaldırma

İnternetten Olumsuz İçerikli Haber Kaldırma

 

 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette adınız, firmanız, eşiniz veya arkadaşınız ile alakalı gündemleri içeren, herhangi bir olumsuz haber kaldırmak için öncelikle arama motoruna yazdığınız da neler çıkıyor? Dikkatli bir şekilde inceleyin, sonra çıkan haberleri silmek için bir an önce işleme başlayın. Avrupa Birliği Adalet Divanı, bu konu ile ilgili internette Unutulma hakkı konusunda karar verdi. Yani sizinle ilgili olumsuz bir haber çıktığında, direk unutulma hakkınızı talep edeceksiniz. Arama motorunda sizinle ilgili linkler kaldırılacak.

 internetten-olumsuz-haber-kaldirma

İNTERNETTEN OLUMSUZ HABER KALDIRMA

Web sitelerinden, Sosyal Medyadan, Google Arama Motorundan, Sosyal Paylaşım sitelerinden yani internette olumsuz haber ve içeriklerin bulunduğu, adınızın geçtiği sayfayı, linki, kaldırabilirsiniz. Distilasyon yani kendinizi internetten silmek için profesyonel hizmet veren, hukuki destek sağlayan, web siteleri bulunmaktadır. İtibarınızı korumak, haklarınızı savunmak, sizleri korumak adına hizmet veren siteler ile direk iletişime geçebilirsiniz.

HAKLARINIZI VE İTİBARINIZI KORUYUN!

Eğer haber sitede yayınlanmışsa, İnternetten haber kaldırmak için direk haberin geçtiği site ile görüşme sağlayın, içeriğin kaldırılmasını, talep edin. Talebiniz başarısız kalırsa, haber hala devam ediyorsa, o zaman gerekli işlemler için online olarak itibar yönetimi sağlayan, sizin adınıza gerekli işlemi başlatan, hukuki olarak profesyonel hizmet veren web siteleri ile bağlantıya geçin.

Arama motorundan silinen haber başlığı, belli bir süre kalır, fakat içerik silinir. Google’ın belli aralıkta kendini güncellemesi ile haber başlığı da tamamen silinir. Böylece sayfayı arattığınızda, Page Not Found yazısı ile içeriğin silindiğinden emin olursunuz. Ancak bu yöntemleri denemenize rağmen sonuca ulaşamazsanız, profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz. Böylece istemediğiniz içerikleri internetten kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir