Arama Motorları Üzerinden Link Kaldırmak

Arama Motorları Üzerinden Link Kaldırmak

Arama Motorları Üzerinden Link Kaldırmak

İnternet üzerinde pek çok paylaşım artık iznimiz dahilinde bile yapılabilmektedir. Bu konuda ceza işlemleri olsa da bazı kişi ya da kişiler ceza almayı da göze alarak sizi ya da şirketinizi küçük düşürmek adına sizin ve şirketiniz hakkında olumsuz paylaşım yapmaktan çekinmemektedir. Bu paylaşımları yapmasının amacı ise çekememezlik ya da sizin isminiz ya da markanız üzerinden kazanç sağlamaktır. Bu konuda maddi ve manevi olarak zarara uğramamak için arama motorlarından şirketinizin ya da kendinizin linkiniz kaldırabilirsiniz. Arama motorları üzerinden link kaldırma konusunda size bu alanda yardımcı olabilecek profesyonel bir yardımcı bulabilirsiniz. Distile Danışmanlık Merkezi size bu alanda yardımcı olabilecek uzman yardımcınız olabilir. Bu konuda firmamızdan destek almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız aracılığıyla hakkınızda yayınlanan resimleri internetten silebilir, olumsuz kötü haberleri kaldırabilir, paylaşımların yasaklanmasını sağlayabilir ve internette yapılan marka hırsızlığının önüne geçebilirsiniz. Bu şekilde zedelenen itibarınızı kurtarabilir ve maddi ve manevi yaşayacağınız zararları ortadan kaldırabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Arama Motorları Üzerinden Link Kaldırmak

İnternetteki Güvenliğinizi Sağlayın ve Linkleri Kaldırın

İnternetteki güvenliğinizi korumak için sizin ya da şirketinizin linklerini arama sonuçlarından kaldırabilirsiniz. Böylece sizin linkinize giriş yapmak isteyen kötü niyetli kullanıcıları önlemiş olursunuz. İnternet dünyasındaki güvenliğinizin korunması açısından bu işlemi yapmanız sizin yararınıza olacaktır. İnternetteki güvenliğinizin sağlanması açısından kaldırılmasını istediğinizi linkleri kaldırmak ve hakkınızda yapılan paylaşım ve içerikleri kaldırarak bu paylaşım ve içerikleri yapan kişi ya da kişilerin hak ettikleri gibi ceza almaları için yasal işlemlere başvurmanız gerekir. Bu konuda ne yapacağınızı bilmiyor ve bu konuda uzman desteğine ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda yardımcı olmak üzere Distile Danışmanlık Merkezi olarak firmamız her zaman için yanınızdadır. Firmamız aracılığı ile hem olumsuz paylaşımları listelerden kaldırmak hem de bu suçu işleyen ve sizi ve şirketinizi mağdur etmek isteyen kişi ya da kişilerin gereken cezaları almaları için yasal işlemler başlatabilirsiniz. Firmamız Url adreslerini inceledikten sonra internet sitelerine yasal uyarıların yapılmasını sağlar. Bu şekilde yasal süreç başlar. Firmamızdan bu alanda destek sağlamak için firmamızı 0 850 885 10 12  numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Arama Motorları Üzerinden Link Kaldırmak” te bir düşünce

 1. Cansu gök diyor ki:

  Merhaba, 8 sene önce bir proje kapsamında buradan bir blog açmıştık. Bu vasıta ile fotoğraflar yüklendi. Şimdi arama motorunda isim yazdığımda bu fotoğraflar çıkmakta, ben bunun olmasından rahatsızım istemiyorum. Ancak blogu nasıl sileceğimi bilmiyorum. Hocamız aracılığıyla kaydedilmişti. Fotoğrafların kaldırılması önem arz etmekte, yardımlarınızı mutlaka bekliyorum

  • Distile diyor ki:

   Cansu Hanım Merhaba,

   Sözkonusu blog sayfası blogspot sayfası da olsa wordpress gibi ücretsiz blog hizmeti veren servis sağlayıcılar ya da başka bir internet sitesi de olsa ortalama 15 işgünü içerisinde kaldırabiliyoruz. Hem kaynak siteden hem de Google ‘dan bu içeriği silebilir dilerseniz. Blog linkini bize [email protected] adresimizden ya da 0850 885 10 12 numaralı hattımızdan paylaşabilirseniz, bu işlem için fiyat ve süreç hakkında bilgi verebiliriz.

   İyi günler dileriz

 2. Deniz diyor ki:

  Merhaba benim sorunum Google da ismimi arayınca benimle alakası olmayan uygunsuz içerikler çıkıyor ve bu problem ailemin isimlerini arayınca da oluyor adımızı soyadımızı aratınca alakasız içerikler çıkıyor ve bu içerikler uygunsuz buna nasıl bir çözüm bulabilirim yardım eder misiniz

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Söz konusu sayfa linkini bize iletir misiniz? İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir