Arama Sonuçlarından Fotoğraf Kaldırma

Arama Sonuçlarından Fotoğraf Kaldırma

Arama Sonuçlarından Fotoğraf Kaldırma

İnternet teknolojisi doğru ve yerinde kullanıldığı takdirde geniş imkanlar ve olanaklar sağlayan pek çok da faydası olan bir teknolojidir. Ne var ki günümüzde interneti farklı ve kötü amaçlar için kullanan kullanıcıların sayısı da az değildir. İnternette bazı kişi ya da siteler sizin ya da kurumunuz adına içerikler paylaşabilir. Bu içerikler özel hayata ilişkin olabilir ya da iş yaşamınız ile ilgili olumsuz içerikler olabilir. Bu içeriklerin arama sayfalarında veya çeşitli yerlerde bulunması sizin ya da kurumunuzun itibarına gölge düşürecektir. Bu durumda yapmanız gereken bu görsel ya da içeriklerin kaldırılmasını sağlamaktadır. Arama sonuçlarından fotoğraf kaldırma ya da farklı içerikteki olumsuz verileri kaldırma işlemi sanıldığı kadar basit değildir. Bu içerikleri arama sonuçlarından kaldırmak için tek başınıza birkaç yerde silmeniz yeterli olmaz. Farklı yerlerde içerikleriniz paylaşılmış olabilir. Bunun  yolu ya tek tek içeriklerinizin paylaşıldığı siteleri bulup kaldırılmasını talep etmektir. Bunu yapamıyorsanız siteler görselleri kaldırma konusunda inat ediyorsa yapmanız gereken profesyonel yardım almaktır. Distile Danışmanlık Merkezimiz arama sonuçlarında görsellerinizin kaldırılması konusunda size uzman desteği sağlamaktadır. Firmamız aracılığıyla her türden olumsuz içeriklerinizin arama sonuçlarından kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Arama Sonuçlarından Fotoğraf Kaldırma

Firmamızdan Destek Alın

Yıllardır profesyonel anlamda olumsuz içerik kaldırma ve itibar yönetme konusunda uzman olan firmamız bu alanda size etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde firmamız aracılığıyla hoşa gitmeyen ve sizi zor durumda bırakan fotoğraflarınızın internetten kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızdan bu konuda talep oluşturduğunuz takdirde firmamız gerekli çalışma ve araştırmalara hemen başlayacak gerekli yasal işlemler içinde size bilgilendirme verecektir. Firmamız internette yer alan istenmeyen içeriklerinizin kaldırılması konusunda gerekli araştırmaları yapar ve daha sonra analiz değerlendirmesinden sonra bu içeriklerin kalıcı olarak sitelerden silinmesi ve bir daha geri gelmemesi konusunda çalışmalar yapar. İrtibatınıza gölge düşüren içeriklerin bir an önce ortadan kaldırılması ve bu konuda sizi mağdur eden kişi ya da kurumların gerekli cezaları alması konusunda gerekli desteği firmamız sağlamaktadır. Firmamızdan destek sağlamak için siz de hemen 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir