Erişime Engellenen Haberler Google’da Görünüyor

Erişime Engellenen Haberler Google’da Görünüyor

Erişime Engellenen Haberler Google’da Görünüyor

İnternet alışverişten, iletişime, eğitimden güncel bilgilere kadar her türlü alanda bize pek çok yararla sağlamaktadır. Merak ettiğimiz her türlü habere ulaşmak ve takip etmek için internete girip arama yapmamız yeterlidir. Bu konuda sadece olumlu değil olumsuz haberler de karşımıza çıkabilmektedir. Olumsuz haber kaynakların sahipleri bundan rahatsızlık duyabilir. Erişime engellenen haberlerin internetten kaldırılması konusunda yardım talep eden kişiler bu alanda profesyonel desteğe ihtiyaç duyarlar. Çünkü bu konuda kaynakların  kaldırılması işlemi için bu alanda belli, eğitim almış uzman desteği şarttır. Distilasyon Danışmanlık merkezimiz aracılığıyla bu alanda ihtiyacınız olan uzman desteğini almanız mümkündür. Firmamız aracılığıyla erişimi engellenen her türlü haber kaynaklarınızın internetten kaldırılması sağlanmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Kaliteli Şekilde Destek Sağlayabilirsiniz

Erişime Engellenen Haberler Google’da Görünüyor

Firmamız bilişim alanında 2010 yılından beri bu alanda profesyonel şekilde çalışmalar yapmaktadır. Her türden içerik kaldırma konusunda uzman olan firmamız engellenen içeriklerin haber kaynaklarından kaldırılması konusunda da size en iyi uzman desteğini sağlamaktadır. Firmamız aracılığıyla bu konuda en iyi şekilde uzman desteği alabilir ve firmamız aracılığıyla olumsuz algı oluşturan her türlü olumsuz içeriklerinizin arama motorlarından kalıcı şekilde kaldırılması konusunda yardım alabilirsiniz. Distilasyon Danışmanlık Merkezimizim almış olduğu kaliteli eğitim neticesinde size bu alanda en iyi şekilde destek vermeye çalışır. Çalışma öncesinde iyi bir analiz, plan ve proje yapan firmamız bu alanda sizlere en iyi şekilde destek olmak için çalışmalarını kapsamlı bir şekilde yürütmektedir.

Kapsamlı Şekilde Hizmetlerimiz Verilmektedir

Firmamızdan olumsuz içerik kaldırma konusunda yardım almak istediğinizde öncelikle firmamızla iletişime geçmeniz gerekir. İletişim için iletiş[email protected] web adresine tıklayabilir ya da
0850 885 10 12 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İletişime geçtikten sonra size önerilen fiyat tekliflerini değerlendirdikten sonra almak istediğiniz hizmetini çalışanlarımıza bildirebilirsiniz. Çalışmaya karar verdikten sonra firmamız bu alanda uzman elemanları aracılığı ile kaldırtmak istediğiniz içerikler hakkında kapsamlı bir araştırma yapar ve bu içeriklerin haber kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılması konusunda sizlere yardımcı olur. Olumsuz içerikler kaldırıldıktan sonra bu olumsuz içerikler yerine yeni ve olumlu içerikler girilir ve itibar yönetimi çalışmasıyla itibarınız yükseltilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir