www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Eski Fotoğraflarımı Google Aramadan Nasıl Kaldırabilirim | Distile

Eski Fotoğraflarımı Google Aramadan Nasıl Kaldırabilirim?

Eski Fotoğraflarımı Google Aramadan Nasıl Kaldırabilirim?

Daha önceden üye olmanız nedeni ile ya da herhangi bir nedenden fotoğrafınızı koyma durumunuz olabilir. Önceden koymuş olduğunuz resmi silmiş olabilirsiniz. Ancak silseniz dahi Google aramada görselinizin gösterilmeye devam etme süreci mümkün olabiliyor. Eski fotoğrafları Google aramadan kaldırma işlemi için izlemeniz gereken bazı yollar vardır. Öncelikle Google aramadan kaldırmak istediğiniz fotoğrafınız için images.google.com adresi üzerinden bir arama işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Fotoğrafı bulmanız durumunda fotoğraf üzerinde sağa tıklayarak bağlantı adresini kopyala işlemini yerine getirmeniz gerekir. Bu işlemden sonra eski içeriğin kaldırılması kısmına gitmeniz gerekir. Bu sayfa üzerinde kaldırma isteğinde bulunmanız gerekir. İşlemlerinizi bu şekilde yerine getirmeniz gerekir.

Başkasının Web Sitesinde Olan Eski Fotoğraf Nasıl Kaldırılabilir?

Başkasının web sitesinde olan eski fotoğraf nasıl kaldırılabilir işlemi için Google arama motorunun geliştirdiği bazı durumlar vardır. Google kişilerin kişisel bilgilerini içeren ve kişilerin bu durumdan haberi olmaması halinde kaldırma işlemini yerine getirir. Aynı zaman da kişilerden onay alınmadan paylaşılan ve cinsel içerik bulunan fotoğrafları da kaldırmaktadır. Onun dışında kaldırmak istediğiniz eski fotoğraflarınız için yapmanız gereken işlemler vardır. Öncelikle Google’dan görseli arama sonuçlarından kaldırması adına talep etmeniz mümkündür. Eğer Google arama sonuçlarında yer alan eski fotoğrafınızın yasal bir gerekçe nedeni ile kaldırılmasının istenmesi durumunda bunun Google ile paylaşılması gerekir. Bu durum Google tarafından incelenerek bir karar alınıp size geri dönüş bildirilmektedir. Google tarafından kaldırılması istenen fotoğrafın Google içeriğinde bulunmaması durumunda Google tarafından yapılacak bir durum yoktur. Bu durum da eski fotoğrafınızın bulunduğu web sitesi ile iletişime geçerek kaldırılması için talepte bulunabilirsiniz.

Firmamıza Güvenmeniz Yeterli Olur

Google aramadan eski fotoğraf kaldırılması için işlemlerinizi yerine getirememeniz durumunda firmamıza güvenmeniz yeterli olur. Firmamız ile iletişime geçerek eski fotoğrafınızın kaldırılması için talep de bulunmanız yeterli olur. Firmamız sizin adına eski fotoğrafınızın kaldırılma işlemini yerine getirir. Bu sayede siz zorlanmadan işleminiz gerçekleştirilir ve size işleminizin tamamlanmasının ardından bilgi verilerek işleminizin tamamlandığı bilgisi size ulaştırılır.


Also published on Medium.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...