Google Başvuru İle İçerik Kaldırma

Google Başvuru İle İçerik Kaldırma

Google Başvuru İle İçerik Kaldırma

Google arama motorlarında her türlü bilgi, içerik, haber ve daha pek çok konu aranabilir. Tüm kullanıcılar tarafından kayıtlı olan her türlü içerik hemen karşınıza çıkmakta ve istediğiniz içeriği kolayca görebilmektesiniz. İnternette paylaşılan içerikler kötü ve onur zedeleyici olunca doğal olarak bu paylaşımların sahipleri arama motorlarında içeriklerin görünmesinden rahatsızlık duyacaklardır. Google başvuru ile içerik kaldırma olarak Distile Danışmanlık merkezimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Böylece istenmeyen içeriklerinizin bir daha arama motorlarında gözükmemesi sağlanabilecektir. İnternette unutulma hakkı diye bir koruma yasası bulunmaktadır. Bu yasaya göre internette sizi rahatsız eden ve istenmeyen içeriklerinizin yayından kaldırılması ve bir daha konulmaması mümkündür.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Firmamız Aracılığıyla İçeriklerinizi Sonsuza Kadar Kaldırabilirsiniz

Firmamız aracılığıyla istenmeyen içeriklerinizin bir daha asla karşınıza çıkmaması garantisi verilerek sonsuza kadar bu içeriklerden kurtulabilirsiniz. Google içerik kaldırma konusunda firmamız size içeriklerinizin kalıcı olarak kaldırma sözü ve bir daha bu içeriklerin geri gelmeme garantisini veriyor. İş bununla da bitmiyor. İstemediğiniz içeriklerin tamamen kaldırılması dışında yerine yeni ve olumlu içerikler girilerek kaybolan itibarınızın yeniden kazanılması konusunda da firmamız size kapsamlı şekilde yardımcı oluyor. Böylece toplum nezdinde olumsuz algı operasyonu yıkılarak olumlu ve pozitif algı mekanizması firmamız aracılığıyla oluşturularak adınızın temize çıkması sağlanıyor. Böylece siz de bu alanda mağdur olmadan alnınızın akıyla isminizin karalanmasından kurtuluyorsunuz.

Google Başvuru İle İçerik Kaldırma

Bizi Arayın

Her türlü olumsuz ve kötü içeriklerinizin kaldırılması konusunda yardım sağlamak üzere firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamızdan destek sağlayarak Google olumsuz içerikleri kaldırma konusunda destek alabilirsiniz. Firmamız teknik donanıma sahip ekibiyle size bu alanda ihtiyacınız olan hizmeti en iyi şekilde vermektedir. Video, fotoğraf, film, ses kaydı gibi her türlü içeriklerinizin bir daha arama motorlarında görünmemesi için firmamız bu konuda kapsamlı çalışmalar yürütmektedir. Firmamız aracılığıyla istenmeyen içeriklerinizin bir daha arama motorlarında ya da diğer alanlarda asla gözükmemesi sağlanmaktadır. Nette içerik kaldırma konusunda firmamızdan destek sağlamak için
0850 885 10 12 numaralı telefondan bizleri arayabilir ve ihtiyacınız olan desteği firmamız aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir