Google İçerik Kaldırma Yönergeleri

Google İçerik Kaldırma Yönergeleri

Google İçerik Kaldırma Yönergeleri

Distile Danışmanlık yıllardır olumsuz içerik silme ya da kaldırma ve bu kaldırılan içeriklerin yerine yeni ve doğru bilgiler girilerek itibar kurtarma çalışması yapma gibi pek çok konuda başarılı çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaları profesyonel anlamda uzman ekip ile gerçekleştiren firmamız teknik destek imkanıyla sizlere yardımcı olmaktadır. İçerik kaldırma konusunda Google içerik kaldırma yönergeleri olarak içerik kaldırma konusunda firmamız bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktadır. Firmamız aracılığıyla istenmeyen tüm içerik ve paylaşımlar arama sonuçları ve listelerden kaldırılmaya çalışılmaktadır. Bu paylaşım ve içerikler kişinin hem özel hem de iş yaşamını olumsuz şekilde etkileyebileceği için bir an önce bu içeriklerin kaldırılması gerekir. İçerik kaldırma işlemi için bu alanda profesyonel olmuş uzman desteği şarttır. Uzmana desteği olarak firmamız bu alanda size yardımcı olmak için gerekli teknik destek ve donanıma sahiptir. Bu donanımla size en iyi şekilde yardımcı olarak istenmeyen içeriklerin doğru kanallar ve yöntemler aracılığıyla kaldırılması konusunda sizlere destek olmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Firmamızdan Destek Sağlayabilirsiniz

Google İçerik Kaldırma Yönergeleri

Günümüzde iş yaşamında ya da özel yaşamda sizin ya da şirketinizin kötülüğünü isteyen kişi ya da kişiler olabilir. Bu kişiler sizin ve şirketiniz hakkında aslı olmayan haberler paylaşabilir ya da içerikler yayınlayabilir. Bunları yapmasının tek bir amacı vardır o da sizi ya da şirketinizi küçük düşürerek itibarınızı alt üst etmek ve meydanı kendilerine bırakarak en iyi kendilerinin olduğu algısına vardırarak iş hayatında üst plana çıkmaktır. Arama sonuçlarından ya da listelerden olumsuz içeriklerin kaldırılması ve itibarınızın kazandırılması şarttır. Distile Danışmanlık size bu anlamda yardımcı olmaya çalışarak istenmeyen içeriklerin kaldırılmadı ve yerine yeni ve doğru ve aynı zamanda olumlu içeriklerin konularak itibarınızın yükseltilmesi sağlanır. Ayrıca sizi ve şirketinizi çıkmaza sokan kişi ya da kişilerin de gerekli cezaları alması için yasal işlemlerin başlatılmasını sağlar. Firmamızdan bu alanda en iyi şekilde destek almak sizin elinizdedir. Firmamıza ulaşmak için bizi günün her saatinde 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir