Google Otomatik Aramadan İsminizi Kaldırın

Google Otomatik Aramadan İsminizi Kaldırın

Google Otomatik Aramadan İsminizi Kaldırın

Günümüzün en önemli teknolojilerinden birisi olan internet artık hayatın vazgeçilmez parçalarından birisidir. Sosyal hayattan iş hayatına kadar internetin etkisi hayatımızda hissedilmekte istesek de hayatımızdan tamamıyla interneti çıkarmak çok zordur. İnternet bilgi ve iletişim amaçlı olarak bize çok yararlı olsa da yanlış kullanımı beraberinden pek çok sorunları getirebilir. İnternette yaşanabilecek sorunlardan birisi de aramalarda adınızın çıkmasıyla kimliğinizin ortaya çıkması ve bu nedenle bazı kişiler tarafından rahatsız edilebilme durumunun olmasıdır. Bundan kurtulmak için aramalarda isminizin ve kişisel bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz. Google otomatik aramadan isim kaldırma işlemi yapabilir ve bu şekilde arama sonuçlarından isminin ve kişisel bilgilerinizin görünmesini engelleyebilirsiniz. İsminizin ve kişisel bilgilerinizin arama motorlarından silinmesi için bu konuda size yardımcı olabilecek uzman desteğine ihtiyacınız olabilir. Bu uzman desteği için Distile Danışmanlık olarak firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Firmamız uzun süredir bu konuda araştırmalar ve deneyimlerle sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır. Profesyonel anlamda firmamız aracılığıyla bu konuda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Google Otomatik Aramadan İsminizi Kaldırın

Distile Danışmanlık İle İsminizi Aramalardan Sildirin

İsminizin artık arama motorlarında görünmesini istemiyorsanız bu durumdan kurtulmanın yolu isminizin arama motorlarından silinmesidir. Arama motorlarından isim silme konusunda size uzman desteği sağlamak için firmamızdan bu konuda teknik destek alabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla arama sonuçlarında isminizin çıkmasıyla birlikte sizi rahatsız eden her türlü fotoğraf, video, yazı gibi daha pek çok içeriklerin artık görünmesini önleyebilirsiniz. Bu şekilde isminizin silinmesiyle birlikte artık sizi rahatsız eden içerikler arama sonuçlarında yer almayacaktır. Firmamızdan bu konuda yardım talep etmek için firmamızı mail yoluyla ya da telefonla aramanız mümkündür. Firmamızdan destek istediğiniz takdirde firmamız bu konuda size yardımcı olmak için hemen harekete geçecek, gerekli araştırma ve analizleri yaptıktan sonra silme işlemi için gerekli başvuruların önce yapılması gerekir. Bu başvurular kabul edilip onay aldıktan sonra artık arama sonuçlarında isminiz silinmeye hazırdır. Firmamızda isim silme gibi daha pek çok konularda yardım talep etmek için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için ihtiyacınız olan telefon numarası; 0 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir