Google’a Mahkeme Kararı Göndermek

Google’a Mahkeme Kararı Göndermek

Google’a Mahkeme Kararı Göndermek

İnternette bilgi ve haber içerik ve paylaşımları her konuda ve her kişi için olabilmektedir. Bazen gönderilen bu içerikler şahsınıza ya da kurumunuza yönelik karalayıcı tarzda olabilir. Özellikle tanınmış ve belli bir kariyere sahip kişiler bu haberlerin çıkması neticesinde başarılarına ve itibarlarına gölge düşecektir. Bu noktada sizi küçük düşürücü haber yapan kişi ya da kişileri dava edebilirsiniz. Arama motorlarında paylaşılan bu olumsuz içeriklerin kaldırılması konusunda dava açabilirsiniz. Google’a mahkeme kararı gönderme konusunda bu konuda bilginiz yoksa bir uzmanda bu alanda destek alabilirsiniz. Distilasyon Danışmanlık Merkezimiz aracılığıyla bu alanda gerekli desteği alabilirsiniz. Firmamız almış olduğu profesyonel eğitim neticesinde olumsuz her türlü içeriklerin kaldırılması konusunda çalışmalar yapar ve ileriki hizmetler konusunda da size destek olur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Firmamız Yasal Olarak İşlemleri Takip Eder

Sanal dünya aracılığıyla her türlü içerik ve paylaşımlar hızlı bir şekilde olabilmektedir. Bu bilgiye erişim noktasında avantajlı olsa da amaç dışı kullanımlar sayesinde kötü bir durumda oluşturabilir. Olumsuz içerikler kaldırılması konusunda mahkeme kararı gönderme konusunda firmamız size bu konuda uzman desteği sağlamaya çalışır. Firmamız yasal olarak tüm işlemleri takip ederek çalışmaların yasal olarak devam etmesi ve her şeyin usulüne uygun şekilde olması konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Böylece bu alandaki tüm çalışmalarınız yasal çerçevede işleyerek en iyi şekilde hizmet almanız sağlanır.

Google’a Mahkeme Kararı Göndermek
Google’a Mahkeme Kararı Göndermek

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Her türden şahsınız ya da kurumunuz için yapılan olumsuz içeriklerin kaldırılması konusunda dava sonrası Google’a mahkeme kararını gönderme konusunda da destek almak istiyorsanız firmamızı arayabilir ve firmamızdan bu alanda profesyonel destek sağlayabilirsiniz. Firmamız sizin için bu alanda gerekli tüm çalışmaları kapsamlı ve kaliteli bir şekilde yürüterek sizin için en iyi şekilde destek olmaya çalışır. Firmamızın bu alanda yapmış olduğu tüm çalışmalar yasal çerçevede olup sizin bu alanda kaliteli biçimde destek almanız için gerekli her iş en iyi şekilde yapılmaya çalışılmaktadır. Firmamızdan bu alanda uzman desteği sağlamak için
0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilir ve buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir