Google’dan Bilgi Silme

Google’dan Bilgi Silme

Google’dan Bilgi Silme

Googleda pek çok arama yapılır. Bu aramalar ısa yoldan bilgi edinme konusunda yarar sağlasa da bazen uygun olmayan ve kişiyi rahatsız eden içerikler de yer alabilir. Bu içerikler ister doğru olsun ister yalan olsun kişiyi rahatsız ediyorsa ve kötü etkiliyorsa içeriklerin kaldırılmasını istemek kişi ya da şirketlerin en büyük hakkıdır. Google’dan bilgi silme konusunda Distile Danışmanlık Merkezimiz içeriklerinizin arama motorlarından ya da sayfalardan kaldırılması konusunda yardımcı olmaktadır. Silme işlemi olarak isterseniz sayfalar, isterseniz arama sonuçları ya da içerik ve tüm görseller kaldırılabilir. Firmamız istediğiniz her türlü içeriğin kaldırılması ve yerine talebinize göre olumlu içeriklerin konulması konusunda yardımcı olmaktadır. Firmamıza ulaşmak için 24 saat boyunca istediğiniz aman bize ulaşmanız mümkündür. Arama motorlarında her türlü istenmeyen içeriklerin kaldırılması konusunda Distile Danışmanlık Merkezi sizlere bu konuda gerekli desteği sağlamaya çalışmaktadır. Firma olarak yapılan işlerin başında olumsuz içeriklerin ortadan kaldırılması, yerine yeni ve doğru olan olumlu bilgilerin eklenmesi, itibar yönetimi çalışmalarıyla kaybedilen itibarın yeniden kazandırılması gibi pek çok çalışmalar firmamız aracılığı ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Google’dan Bilgi Silme

Destek İçin Bize Ulaşabilirsiniz

İnternet yoluyla her türlü içeriği paylaşmak ve kitlelere duyurmak mümkündür. Bu içerikler olumlu olursa bu yolla güzel bildirimler alabilirsiniz ancak olumsuz içerikler olursa kişi ya da kurumunuz bu olumsuz içerikler nedeniyle zarar görebilir. Bu konuda destek sağlamak için olumsuz içeriklerin ortadan kaldırılması gerekir. İstenmeyen içerik ya da bilgilerin silinmesi ya da kaldırılması konusunda Distile Danışmanlık Merkezi olarak firmamız sizlere bu konuda gerekli destek ve yardımı sağlamaktadır. Firma olarak bu konuda bizden destek sağlamak için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. 24 saat boyunca iletişim numaralarımız daima açıktır. İstediğiniz zaman bize ulaşarak istenmeyen içeriklerin silinmesi konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurmak için irtibat numaramız 0850 885 10 12 numaradır. Bu numarayı arayarak bize ulaşabilir ve buradan bizimle iletişime geçerek istediğiniz hizmet türünde firmamızdan kaliteli bir şekilde destek ve yardımı en iyi şekilde sağlamanız mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir