Google’dan İçerik Kaldırma

Google’dan İçerik Kaldırma

Google’dan İçerik Kaldırma

İnternet artık hayatımız içinde yer alan ve kullanmak zorunda olduğumuz ihtiyaçlardan birisidir. Ancak bu ihtiyaç ölçüsünden kullanılmalı ve amacı dışında kullanılmaması daha uygun olacaktır. Maalesef internet kullanımı herkes tarafından iyi amaçlı kullanılmamaktadır. Günümüzde para kazanmak farklı yollardan olabilir.  Biri temiz ve çalışarak para kazanma, diğeri ise başkaları üzerinden geçinerek kısa yoldan haksız şekilde kazanç sağlama işlemidir. Maalesef bazı kişiler bu ikinci yolu tercih etmektedir. Sizin adınızı ya da iş yerinizin unvan ve markasını kullanarak maddi kazanç sağlamaya çalışmakta ya da rakip firmaysanız sizin adınızın kötü algılanmasını sağlamak için sizin adına olumsuz ve kötü haber ve paylaşım yapmadır. Bu nu da genelde internet yoluyla yaparlar. Amaç ise çok sayıda hedef kitleye ulaşarak sizin ve şirketinizin itibarını toplum nazarında küçük düşürmektir. Bu konuda sizin de yapabileceğiniz pek çok şey vardır tabi ki. İçerik kaldırma konusunda girişim de öncelikle bulunabilirsiniz. Google’dan içerik kaldırma konusunda girişimde bulunarak önce bu olumsuz içerikleri arama sonuçlarından kaldırtabilir, sonrasında sizi bu zor duruma sokan kişi ya da kişiler hakkında ceza işlemi uygulanması için yasal süreçlere başvurabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Google’dan İçerik Kaldırma

Distile Danışmanlık Olarak Yanınızdayız

Sizin ya da şirketinizin hakkında olumsuz propaganda yaparak paylaşım ve içerik paylaşımında bulunan ve itibarınızı küçük düşüren kişilerden kurtulmak ve bu paylaşım ve içeriklerin ortadan kaldırılması sağlamak hemen kolay bir şekilde olabilecek bir iş değildir. Bu konuda size yardımcı olabilecek profesyonel bir yardımcıya ihtiyacınız vardır. Distile Danışmanlık size bu konuda yardımcı olabilecek uzman yardımcınız olabilir. Firmamızdan bu konuda yardım talep ettiğinizde firmamız size yardımcı olmak için hemen yola çıkacaktır. Gerekli araştırma ve analizleri yaptıktan sonra önce bu işi yapan kişi ya da kişiler için yasal uyarılar yapılır ve yasal süreç bu şekilde başlar. Sonrasında haklılığınızın kanıtlanması üzerine yapılan olumsuz paylaşım ve içerikler arama sonuçlarından bir daha geri gelmeme garantisi verilerek kaldırılır. Bu alanda firmamızdan yardım talep etmek için firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için 0 850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir