www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Hakkımda Yayınlanmış Asılsız Haberleri Nasıl Kaldırabilirim? | Distile

Hakkımda Yayınlanmış Asılsız Haberleri Nasıl Kaldırabilirim?

Hakkımda Yayınlanmış Asılsız Haberleri Nasıl Kaldırabilirim?

İnternet dünyası sınırları olmayan ve denetlenmesi son derece zor olan bir sanal dünyadır. Burada insanlar birçok haberi dilediği gibi yayınlayabiliyor ya da başka mecraların yayınlamasına vesile olabiliyor. Ancak internet dünyasında yayınlanan haberlerin doğru olmaması başka insanların şahsına yapılmış birer saldırıdır. Özellikle kişi haklarını çiğneyerek insanların hakkında asılsız haberler yayınlamak hem yasalar tarafından yasaklanmış bir durumdur hem de ahlaki açıdan kabul edilmeyen bir harekettir. Asılsız haberleri yayınlayan siteler bu tarz haberleri kaldırmak konusunda sizinle ortak bir düşüncede buluşmayabilirler. Bu nedenle Distile Danışmanlık firması olarak sizlere bu tarz haberlerin kaldırılmasında destek veriyoruz.

Hakkınızda Çıkan Asılsız Haberleri Kaldırtın

Doğru olmayan ve tamamen hakkınızda asılsız haber niteliği taşıyan bildirimler yayınlanması karşısında ne yapacağınızı bilemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte profesyonel bilişim uzmanlarımız ve yasal danışmanlarımız ile hakkınızda yayınlanmış olan tüm asılsız haberleri bulunduğu tüm mecralardan kaldırtıyoruz. Sizler nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Ancak profesyonel hizmet aldığınız takdirde rahatlıkla bu haberlerden ve sizi zor durumda bırakacak konulardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Distile Danışmanlık firması olarak müşterilerimizin kişi özgürlüklerini ve özel hayat gizliliklerine büyük bir önem veriyoruz. Bu konuda yapılması gereken her işlemi yasal çerçevede yürütüyoruz ve herhangi bir şekilde sorun yaşanmadan tüm asılsız dedikodu ve haberi yayınlanan ortamdan kaldırıyoruz.

Yasal Çerçevede Asılsız Haberleri Ortadan Kaldırıyoruz

Yaptığımız her işi yasalara ve kanunlara dayanarak yapıyoruz. Sizlerin haklarını sizlerden daha iyi bir şekilde koruyarak şahsınıza ve onurunuza karşı yapılan tüm saldırıları durduruyoruz. Bunların sizi daha fazla olumsuz etkilememesi için insanların görmesine engel oluyoruz. Asılsız haber kaldırma uygulamamız sayesinde sizler de kendi hayatınıza daha büyük bir huzur ile devam etme şansı bulabiliyorsunuz. Bu çıkan herhangi bir dayanağı olmayan sahte haberleri yalnızca kaldırtmak ile de yetinmiyoruz bir daha asla yayınlanmasına izin vermiyoruz. Yani bizlerden bu konuda danışmanlık hizmeti aldığınızda çok yönlü bir hizmet almış oluyorsunuz. Hakkınızda çıkan asılsız haberlerin temizlenmesi için 0850 885 10 12 numarasından bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Also published on Medium.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN