İnstagramdan İstenmeyen Fotoğrafları Kaldırmak

İnstagramdan İstenmeyen Fotoğrafları Kaldırmak

İnstagramdan İstenmeyen Fotoğrafları Kaldırmak

İnstagramdan istenmeyen fotoğrafları kaldırmak kişilerin en doğal haklarından birisidir. Bunun nedeni ise kişiler hesaplarını gizli dahi tutsalar bir şekilde fotoğraflarınızın kullanılması durumu mümkün olur. Bu durum da kişinin kendi haklarının ihlal edilmesine neden olan bir durumdur. İstenmeyen bir fotoğrafın paylaşılması kişilerin fotoğraf ile taciz edilmesine neden olur. İstenmeyen fotoğrafların kaldırılması için İnstagram hesabından fotoğrafın ya da içeriğin spam olarak bildirilmesi gerekir. Bu sayede kötü amaçlı olan içeriğin şikâyet sonucunda kaldırılması sağlanır. Ancak kullanılan ya da kullanılmayan hesaplardan istenmeyen fotoğrafların farklı internet ortamlarında kullanılması durumu da ortaya çıkabilir. Bu durum da istenmeyen fotoğrafın kaldırılması için bir talepte bulunulması gerekir. Bu sayede fotoğrafın kaldırılması işlemi yerine getirilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnstagramdan Fotoğraf Silme İşlemi Nasıl Yerine Getirilir?

İnstagramdan İstenmeyen Fotoğrafları Kaldırmak

İnstagramdan fotoğraf silme işlemi nasıl yerine getirilir işlemi için yerine getirilmesi gereken bazı işlemler bulunur. Öncelikle yapılan paylaşım işleminin silinebilmesi için hesaba giriş yapılması gerekir. İnstagram hesabına giriş yapılmasının ardından paylaşımın bulunduğu sayfayı bularak girmeniz gerekir. Paylaşımın bulunmasının ardından silmek istenen paylaşım üzerine gidilerek paylaşımın üzerinde yer alan üç noktaya tıklanması gerekir. Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda üç nokta yan yana yer alır. Yan yana yer alan bu üç noktaya tıklanması durumunda ekranda sil sekmesi açılmaktadır. Buraya tıklanması durumunda paylaşım ortadan kaldırılmış olacaktır. Bu işlem fotoğrafın tamamen silinmesini sağlayan bir işlemdir. Ancak sadece kendi sayfanız üzerinden yerine getirebileceğiniz bir işlemdir.

İnstagramda İstenmeyen Fotoğrafları Sildirin

İnstagramda istenmeyen fotoğraflarınızın kaldırılması için kimden yardım alabilirim diye düşünmenize gerek yoktur. Çünkü firmamız sizlere bu konuda en doğru yardımı yapmaktadır. Sizler hangi fotoğrafınızın kaldırılmak istediğinizi belirterek bir talepte bulunabilirsiniz. Daha sonrasında yerine getirilecek olan işlemlerin hepsini firmamız sizin yerine yapmaktadır. İşleyen süreç ile de firmamız yakından ilgilenmektedir. İnstagramda fotoğrafınızın silinmesi için gerekli olan işlemin tamamlanması ve fotoğrafınızın silinmesinin ardından sizlere firmamız tarafından bir bilgilendirme yapılır. Bu sayede istemediğiniz fotoğrafınızın silindiğini öğrenmiş olursunuz. Kontrol ederek de işlemin tamamlandığından emin olma durumuna sahipsiniz.0850 885 10 12 numaralı telefondan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir