İnternet İçerik Engelleme ve Dava Açmak

İnternet İçerik Engelleme ve Dava Açmak

İnternet İçerik Engelleme ve Dava Açmak

İnternet dünyada en yaygın kullanılan sosyal iletişim ağlarından birisidir. İnternet aracılığıyla bilgiye erişim çok hızlı ve kolay olmaktadır. Kitlere anında ulaşma internet sayesinde hızlı bir şekilde olmaktadır. Bu açıdan internet kullanıcılarının karşısına her türlü içerik anında çıkmaktadır. Bu içerikler olumlu olabildiği gibi bazen olumsuz da olabilmektedir. Özellikle sizinle ilgili olumsuz içerikler de bazen arama motorlarından bilginiz dışında görünebilir. Sizin ve kurumunuzun adına gölge düşürmek isteyen kişi ya şirketler sizin ya da kurumunuz adına paylaşımlarda bulunabilir. İnternetten içerik engellemek ve dava açmak konusunda şikayetçi olabilir ve sizi bu zor duruma sokan kişilerin gerekli cezayı almasını sağlayabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Danışmanlık Merkezimiz Yardımcı Olmaktadır

İnternet ortamında sizinle ilgili her türlü olumsuz içeriklerin paylaşılması durumunda itibarınızın kötü yönde zedelenir ve toplum nazarında küçük duruma düşebilirsiniz. Sizi bu zor durumdan kurtarmak için Distile Danışmanlık Merkezimiz size gereken desteği en iyi şekilde sağlamaktadır. İnternetten olumsuz içerik kaldırma konusunda size yardımcı olan firmamız aracılığıyla her türden olumsuz içeriklerinizin kalıcı olarak kaldırılması konusunda teknik destek alabilirsiniz. İtibar yönetimi çalışmaları ile firmamız size bu konuda yardımcı olmakta ve istenmeyen içeriklerin tamamen internetten kaldırılması konusunda yardımcı olmaktadır. Firmamız aracılığıyla her türden olumsuz içerikleriniz kaldırılır ve yerine yeni ve olumlu içerikler konulara kaybettiğiniz itibarınızın yeniden kazanılması konusunda yardımcı olunur.

İnternet İçerik Engelleme ve Dava Açmak

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Canınızı sıkan ve itibarınıza gölge düşürecek nitelikte olan her türlü paylaşım ve içeriklerin kalıcı olarak internetten kaldırılması mümkündür. İstenmeyen içeriklerin internetten silinmesi işlemi firmamız aracılığıyla hızlı ve pratik bir şekilde olabilmektedir. Firmamız bu konuda size gereken desteği vererek içerik silme konusunda gerekli desteği sağlamaktadır. Firmamız aracılığıyla her türden istenmeyen içeriklerin silinmesi ve ortadan kaldırılması mümkündür. Silinen içerikler firmamız aracılığıyla kaldırıldıktan sonra bir daha geri gelmememe garantisi verilir. Aynı zamanda kaldırılan olumsuz içeriklerin yerine olumlu içerikler konularak kaybedilen itibarınızın yeniden kazanılması sağlanır. İçerik silme konusunda destek sağlamak için
0850 885 10 12 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir