İnternet Sitenizin Kimliğiniz Olduğunu Unutmayın

İnternet Sitenizin Kimliğiniz Olduğunu Unutmayın

İnternet Sitenizin Kimliğiniz Olduğunu Unutmayın

İnternet sosyal iletişim ve aynı zamanda bilgi alış verişinin yapıldığı günümüzün en önemli teknolojilerinden birisidir. İnternetin işlevi bu kadarla sınırlı değildir tabi ki. Artık internet sayesinde pek çok iş kolları, firma ve şirketlerin işlerini internet üzerinden yapar hale geldi. İşletmelerin pek çoğu işlerinin büyük bir kısmını internet üzerinden yapmaya başladı. Bu sayede çok sayıda kullanıcıya ulaşarak ürünlerinin tanıtımını yapmakta ve bu sayede daha çok kişiye ürünlerini satabilme şansına da erişebilmektedir. Gerek ürün satışı gerekse diğer iş alanlarında firmaların tanıtımı en iyi internet sayesinde olmaktadır. Bu maksatla kurumlar işlerinin özelliklerine göre internet sitesi açmaktadır. Bu bağlamda bir anlamda internet siteniz kimliğinizdir diyebiliriz. İnternet siteniz sizi ve kurumunuzu tanıtıcı en iyi mecradır. Bu tanıtım ne kadar olumlu ve iyi olursa sizin ve işiniz hakkında izlenim ve intiba da o kadar iyi olacaktır. Aksi takdirde itibarınız zedelenebilir ve işinizi olumsuz tanınırsa işinizde başarı şansınız o derecede azalır. Bir şekilde itibarınıza gölge düştüyse ve itibarınız zedelendiyse bunu kurtarmanın yolu itibarınızın yeniden kazandırılmasıdır. İtibarınızın kazandırılması için profesyonel yardım almanız şarttır. Distile Danışmanlık Merkezi olarak firmamız bu anlamda size destek olmakta ve itibarınızı kurtararak yeniden işinizdeki saygınlığınızın kazanılması sağlanmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
İnternet Sitenizin Kimliğiniz Olduğunu Unutmayın

İtibar Yönetimi Çalışmalarıyla İtibarınızı Yeniden Kazanın

Firmamız aracılığıyla itibar yönetimi çalışmaları yapılarak kaybetmiş olduğunuz itibarınızın yeniden kazandırılması sağlanabilir. Bir şekilde internet siteniz üzerinden olumsuz içerik paylaşan kötü amaçlı paylaşımlar yapılmış olabilir. Firmamız bu kötü amaçlı yazılımların kaynağını araştırır, bulur ve gerekli çalışmaları yaparak bu içeriklerin bir daha geri gelmemek üzere listelerden kaldırılmasını sağlar. Listelerden kaldırılan olumsuz içerikleri yerine yeni ve olumlu içerikler konularak olumlu algı operasyonu oluşturulur. Bu olumlu algı operasyonuyla kaybettiğiniz itibarınızın yeniden kazandırılması sağlanır. İtibar yönetimi çalışmaları konusunda firmamızdan destek sağlamak için bizi günün her saatinde istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için irtibat kuracağınız telefon numarası olarak 0 850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilir ve bizden destek talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir