İnternette Hakkınızda Yayınlanmış Olan Tüm İçerikler İçin Kaldırma

İnternette Hakkınızda Yayınlanmış Olan Tüm İçerikler İçin Kaldırma

İnternette Hakkınızda Yayınlanmış Olan Tüm İçerikler İçin Kaldırma

İnternette çok sayıda paylaşım ve içerik yapılmaktadır. Bu paylaşım ve içeriklerin bir kısmı olumlu yönde olurken bazıları da olumsuz içerik kapsamında olup sosyal ve özel yaşamla birlikte iş yaşamını da tehdit eder nitelikte olmaktadır. Bu olumsuz paylaşım ya da içerikleri yapan kişilerin amacı hoşlanmadığı kişi ya da kurumları karalamak ve bu kişi ya da kurumların itibarını zedeleyerek küçük düşmesini sağlamak ve başarısını engellemektir. Bu konuda mağdur olan kişi ya da kurumlar her zaman için haklarını savunma hakkına sahiptir. Hakkını yasal süreçte aramak isteyen kişi ya da kurumlar bu konuda uzman desteği sağlamak adına Distile Danışmanlık Merkezimiz aracılığıyla firmamızdan bu konuda yardım talep edebilir. Firmamız aracılığıyla internette içerik kaldırma konusunda sizlere uzman destek sağlanmaktadır. Bu konuda işin uzmanı olan firmamız yıllardır bu iş üzerine gerekli çalışmaları ve araştırmaları yapmış ve bu alanda ihtiyaç duyulan hizmetleri öz verili bir şekilde yerine getirme
internette içerik kaldırma konusunda gereken desteği sağlamaya çalışmıştır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette Hakkınızda Çıkan Her Türlü Olumsuz İçeriklerin Kaldırılması Firmamız Aracılığıyla Gerçekleşmektedir

İnternette Hakkınızda Yayınlanmış Olan Tüm İçerikler İçin Kaldırma
internetten içerik kaldırma

İnternette hakkınızda çıkan her türlü olumsuz içeriklerin ortadan kaldırılması firmamız aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bizden bu konuda yardım talep ettiğinizde firmamız bu konuda gerekli çalışmaları yapmak için hemen harekete geçmektedir. Bu alanda sizlere destek olmak için firmamız öncelikle gerekli araştırmaları yapar, inceleme ve gerekli analizler sonucunda kaldırılmasına izin verilen içerikleriniz firmamız aracılığıyla listelerden bir daha geri gelmemek garantisiyle kaldırılmaktadır. İnternette içerik silme konusunda size destek olan firmamız bu konuda gerekli çalışmaları yaptıktan sonra içeriklerin listelerden silinmesi konusunda size yardımcı olur. Listelerden silinen içeriklerin yerine daha iyilerini koyarak da firmamız itibar yönetimi çalışmasıyla daha önceden olumsuz içerik paylaşımı nedeniyle kaybetmiş olduğunuz itibarınızın yeniden kazandırılması konusunda yardımcı olmaktadır. Böylece kaybetmiş olduğunuz itibarı firmamız aracılığıyla yeniden kazanabilir ve eskisi gibi kitleler üzerinde olumlu izlenim bırakabilirsiniz. Bizden içerik listelerden içerik kaldırma ya da silme konusunda yardım talep etmek istiyorsanız bizi 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir