İnternette Kötü Yorum Kaldırma

İnternette Kötü Yorum Kaldırma

İnternette Kötü Yorum Kaldırma

İnternet ortamında sürekli olarak zaman geçiren insanlar gerek çeşitli sitelerde gerekse sosyal medya birçok paylaşım yapıyorlar. Gerek bu paylaşımlar gerekse farklı şekillerde çıkarılan haberlerde insanların arkasından olumsuz yorumlar yapılabiliyor. Haksız şekillerde yapılan ve insan onuruna yakışmayan bu yorumların kaldırılması konusunda Distile Danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız her konuda insanlara yasal anlamda hizmet vermekte hiçbir şekilde rencide edilmesine izin vermemektedir. Firmamız insanlar hakkında yayınlanan asılsız haberlerin kaldırılmasında ve haklarında çıkan kötü yorumları kaldırma konusunda insanlara danışmanlık hizmeti veriyor. İnternet ortamında ya da herhangi bir mecrada sizin hakkınızda yapılan olumsuz eleştiri ve yorumları kaldırmak isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Hakkınızda Yapılan Yorumları Kaldırtın

İnternette Kötü Yorum Kaldırma

Yorum ve eleştiri bazen dozunu aştığında insanların şahsiyetine saldırı olarak algılanıyor. Böyle saldırı durumlarında kişi hak ve özgürlükler ihlal edilmiş sayıldığından insanların bu yorumlara müdahale etme hakkı da bulunuyor. Ancak yasal prosedürlerin tam olarak bilinmemesi ve ne şekilde işlem yapılacağının tam olarak kestirilememesi insanların bu süreçte önemli ölçüde zarar görmesine neden oluyor. Ancak firmamız bu konuda son derece titiz bir çalışma yürütüyor ve hakkınızda yapılmış olan tüm kötü yorumları sildirme işlemini gerçekleştiriyor. Özellikle aşağılayıcı ve küçültücü şekilde yapılan tüm yorumlar hakaret olarak algılandığından bu konuda sizin adınıza gerekli olan tüm işlemleri yapıyoruz.

Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri

Distile Danışmanlık firmamız her konuda sizlere destek veriyor. Kalite standartlarımız son derece yüksek ve tüm yasal süreçleri en iyi şekilde takım ediyoruz. Hakkınızda yapılmış olan tüm yorumları yayınlanan her yerden sildirmenin yanında bu yorumların tamamen engellenmesi işlemini de gerçekleştiriyoruz. Yorum sildirmek isterseniz firmamızdan ve profesyonel bilişim uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Bu süreçte danışmanlarımız her konuda detaylı bir araştırma gerçekleştiriyor. Tek bir mecrada değil bu yorumların yapılabileceği tüm mecralarda detaylı bir tarama işlemi gerçekleştiriyor. Böylece genel anlamda bir temizleme işlemi yapıyoruz. Hakkınızda yayınlanmış olan tüm olumsuz eleştiri ve yorumları sildirmek için 0850 885 10 12 nolu hat üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz konusunda her zaman profesyonel çalışıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir