İnternette Telif Hakkı Nasıl Korunur?

İnternette Telif Hakkı Nasıl Korunur?

İnternette Telif Hakkı Nasıl Korunur?

Telif hakkı size ait olan her türlü film, müzik, kitap, fotoğraf gibi içerik ve eserlerdir. Buralarda yer alan her türlü içerikleri kaldırma ve telif hakkı koruma çalışmaları olarak Distile Danışmanlık Merkezimiz bu konuda size yardımcı olmaktadır. İnternette telif haklarının korunması konusundan sizlere yardımcı olan firmamız bu konuda gerekli olan tüm yardım ve desteğini en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Telif hakkı size ait olan her türlü içeriklerin yer aldığı sayfaları takip ederek size bilgiler sunmak, raporlamak ve yine sizin istekleriniz doğrultusunda bu içerikleri kaynaklarından kaldırma işlemi Distile’ye aittir. Telif koruma sistemi olarak merkezimiz ilk 50 sayfayı düzenli olarak takip ederek içeriklerinizin koruma altına alınması konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Böylece sayfalarınız konusunda her türlü olumsuz durum ya da olayların önlenmesi konusunda Distile Danışmanlık Merkezimiz bu konuda yardımcı olmaktadır. Korsan yayıncılık gibi pek çok sahte içeriklerin sizin ve firmanızın adına yayınlanmasının da önüne geçen firmamız böylece içeriklerinizin sahte yazılımlar tarafından kullanılmasını da engellemektedir.

İnternette Telif Hakkı Nasıl Korunur?
14028000 – copyright sign and padlock

Bizi Arayın Yardımcı Olalım

Size ait olan her türden içeriklerin yer aldığı eserler konusunda Telif haklarının korunması hususunda merkezimiz sizlere bu alanda en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktadır. Firmamız aracılığıyla size ait olan her türden dizi, film, reklam, kitap gibi daha pek çok içeriklerin başkaları tarafından kullanılıp satışını önlemek amacıyla telif haklarınızı korumaka amacıyla merkezimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız aracılığıyla içeriklerinizin takibi düzenli olarak yapılır, yanlış ve olumsuz bir şey görüldüğünde düzeltilmeye çalışılır. Sizin adınızı kullanarak iş yapan kişilerin gerekli cezaları alması için de firmamız gerekli yasal işlemlerin başlatılması konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışır. Böylece bu alanda mağdur olmanızın önüne geçerek firmamız sizin için gerekli tedbirleri en iyi şekilde almaya çalışır. Ayrıca olumsuz içerik paylaşımı gibi durumlarda itibar yönetim çalışmalarıyla Distile Danışmanlık Merkezi bu alanda da sizlere en iyi şekilde destek olmaya çalışır. Telif hakları koruma ve diğer konularda firmamızdan destek almak için 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir