İnternetten Bir Haber Kaldırma

İnternetten Bir Haber Kaldırma

İnternetten Bir Haber Kaldırma

İnternet günümüzde pek çok alanda kolaylık sağlamak konusunda bizlere sayısız faydaları bulunmaktadır. Alışverişten, sosyal iletişime, eğitimden, bilgiye erişime kadar pek çok alanda aradığımızı anında ve kolay bir şekilde bulmak için internetten yararlanmaktayız. İnternetin tüm bu olumlu yanları dışında etkin kullanılmadığı takdirde olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Örneğin bir takım kişi ya da kurumlar aracılığı ile şahsımız ya da iş yerimiz ve markamız adına hoş olmayan haber ya da içerikler gerçeğe uymayan pek çok haber sosyal medyada ya da arama motorlarında yansıtılabilir. İnternetten bir haber kaldırma yolu olarak Distilasyon Danışmanlık merkezimiz bu konuda olan mağduriyetlerinizi önlemek adına sizlere yardımcı olmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Gerçek Dışı Haberleriniz Kaldırılır

Distile Danışmanlık firmamızın aracılığıyla gerçek dışı ve her türlü olumsu algı yansıtabilecek haber, durum ya da içerikleriniz kaldırılır. Firmamız aracılığıyla her tülü kötü amaçla piyasaya sürülmüş fotoğraf, video, ses kaydı gibi olumsuz görsel ya da içerikleriniz firmamızın desteği ile kalıcı bir şekilde kaldırılır. İnternetten haber kaldırma olarak sizin için teknik destek verilerek uzman elemanlarımız aracılığıyla her türden olumsuz haber kaynakları ya da içeriklerin kaldırılarak yerlerine yeni ve doğru içeriklerin konulması sağlanmaktadır. Ayrıca kaldırılan olumsuz içeriklerin bir daha tekrar geri gelmemesi konusunda garanti verilmektedir. Böylece olumsuz içeriklerin kökten kalıcı bir şekilde ortadan sonsuza kadar kaldırılması sağlanmaktadır.

İnternetten Bir Haber Kaldırma

Firmamız Kesintisiz Hizmet Sunmaktadır

Firmamız kesintisiz olarak 24 saat hizmet sunarak sizin için kaliteli içerik eklemek konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır. İnternette haber silme konusunda sizlere uzman desteği sunan firmamız aracılığıyla her türlü olumsuz içeriklerinizin silinerek yerine olumlu ve doğru içeriklerin konulması sağlanmaktadır. Firmamızdan içerik kaldırma ve değiştirme konusunda teknik destek almak için bizi arayabilirsiniz. Sizlere kesintisiz hizmet sunan firmamıza ulaşmak için mail ya da telefon ile iletişim sağlayabilirsiniz. İletişimi mail yoluyla gerçekleştirmek için iletiş[email protected] adresini tıklayabilirsiniz. Daha hızlı ve kolay yol olarak
0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilir ve bu yolla da bizimle kolayca iletişime geçebilir ve destek talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir