İnternetten Eski Suç Haberlerimi Kaldırmak İstiyorum

İnternetten Eski Suç Haberlerimi Kaldırmak İstiyorum

İnternetten Eski Suç Haberlerimi Kaldırmak İstiyorum

Çağımızın vazgeçilmezi internet, bugün birbirinden farklı milyonlarca farklı konu ile kullanıcılara hizmet veren bir bilişim uygulamasıdır. Günlük haber sitelerinden anlık hava durumlarına kadar birçok güncel bilgiyi kullanıcılarına sunan Google, bunun yanı sıra istenmeyen içeriklere de yer vermektedir. Bunun bir engel teşkil etmemesi nedeni ile, her türlü suç nitelikli paylaşım, sorunsuz olarak internet ortamında sunulmaktadır. İstenmeyen görüntü veya içeriklerinizin internetten kaldırılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahsi geçen, silinmesini istediğiniz bilgiyi bizimle paylaşarak, kalıcı şekilde internet ortamından silinmesini sağlayabiliriz. Bu sayede kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlarız. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde, hiç zaman kaybetmeden ilgili içerikler Google arama motorlarından silinir. Bu sayede bir sonraki aramanızda bile bu içerik karşınıza çıkmaz. Kalıcı olarak silinen bu içeriklerin, önerile kısmında bile kullanıcıya erişimini engellemekteyiz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
İnternetten Eski Suç Haberlerimi Kaldırmak İstiyorum

İnternette Görünen Her türlü Suç Unsuru İçerikleriniz Kaldırılır

Geçmişe dönük olarak görünmesini istemediğiniz her türlü kötü içeriğiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Suç unsuru teşkil eden görüntü veya içerikleriniz, yapılan kısa araştırmalar ile tespit edilerek, sayfalardan silinecektir. Distile Danışmanlık firması ile daha temiz bir internet kullanmanız için, en güvenilir şekilde içerikleriniz kontrol edilir ve uygun olmayanlar silinir. Gizlilik prensibi ile çalışan ekip arkadaşlarımız, her türlü içerik paylaşımlarınız için size destek olmaktadır. Kaldırılmasını istediğiniz her türlü suç unsuru içerikleriniz özenli çalışmalarımız ile sitelerden kaldırılmaktadır.

Güvenilir Kullanım İçin Bize Ulaşın

Distile Danışmanlık, uzman ve profesyonel ekip arkadaşları ile her türlü içeriklerinizin kontrolü için uğraş verir. Kaldırılmasını istediğiniz suç unsurlu içerikleriniz kalıcı olarak internet ortamından silinir. Böylece tekrar gündeme gelme ihtimali kalkar. Herhangi bir kullanıcı asla bu kötü içeriklerinize tekrar erişim sağlayamaz.  İnternet üzerinde akla gelebilecek her alandan kalıcı olarak paylaşımlarınız silinmektedir.  İçeriklerinizi sildirmek ve güven duymak için 0850 885 10 12 numaralı hat üzerinden bizimle iletişime geçerek, kötü içeriklerinizi internetten sildirebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz anda arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek bilgilerinizi alacak ve gerekli adımları kısa süre içerisinde gerçekleştirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir