İnternetten Hangi Kanallardan İçeriklerimi Kaldırabilirim?

İnternetten Hangi Kanallardan İçeriklerimi Kaldırabilirim?

İnternetten Hangi Kanallardan İçeriklerimi Kaldırabilirim?

İnternet ortamında bilerek ya da bilmeyerek paylaşılan bazı içerikler zamanla başımız ağrıtabilir. Bu içeriklerden kurtulmak için içeriklerin listelerden kaldırılması gerekir. Paylaşılan içerikler ister sizin izninizle olsun ister olmasın bir daha görmek istemediğiniz bu içerikleri tamamen kaldırabilirsiniz. İnternette içerik kaldırma konusunda doğru ve etkili bir yol takip etmek için bu alanda profesyonel destek alabilirsiniz. Distike Danışmanlık olarak sizlere olumsuz içerik kaldırma konusunda bu alanda teknik donanımlı uzman ekibimiz aracılığıyla yardım sağlamaktayız. Böylece istenmeyen içeriklerin artık internette yer almamasını sağlayarak bu konuda size yardımcı olabiliriz. Özellikle izinsiz olarak sizin haberiniz olmadan yapılan paylaşım ya da içerikler sizi oldukça zor duruma düşürebilir. Bu tür paylaşımlar markanızın ihlal edilmesine neden olabilir. Olumsuz algı ile itibarınıza gölge düşüren bu paylaşımlar sayesinde iş hayatınız bu durumdan olumsuz yönde etkilenir. Aynı şekilde bazen özel yaşama saygısızlık yapılarak sizinle ilgili hoş olmayan içeriklerin paylaşılması da sosyal ve özel yaşamınızda saygınlığınızın yitirilmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken firmamızla irtibata geçerek kaybetmiş olduğunuz itibarınızı yeniden kazanmanızdır. Firmamız bu anlamda size yardımcı olarak her türlü olumsuz içeriklerin listelerden kaldırılması konusunda yardımcı olur ve itibar çalışmaları ile de yeniden saygınlığınızın kazanılması konusunda size destek sağlamaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
İnternetten Hangi Kanallardan İçeriklerimi Kaldırabilirim?

İçeriklerin İnternetten Kaldırılması

İstenmeyen içeriklerin internetten kaldırılması işlemi için öncelikle analiz çalışmaları yapılır. Hangi içeriği kaldırmak istiyorsanız o içerik onaylandığı takdirde içerik kaldırma işlemi çalışmaları başlar. Facabook İnstagram gibi nerelerden içerik kaldırma işlemi yapmak istiyorsanız oralardan içeriklerinizin kaldırılması sağlanmaktadır. İçeriklerin kaldırılması için öncelikle analiz çalışmaları yapılır. Yapılan analiz çalışmalarına göre içeriklerinizin internet ortamından sadece izin verilenleri kaldırılır. Kaldırılmasına izin verilen içerikler bir daha geri dönmemek garantisi verilerek listelerden kaldırılır. Böylece istemediğiniz içerikleri bir daha sayfa ya da listelerde görmezsiniz. İstenmeyen olumsuz içeriklerin listelerden kaldırılması konusunda uzman destek sağlamak için yapmanız gereken firmamızla irtibata geçmektir. Firmamızla iletişim kurmak için bizi 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Günün her saatinde irtibat numaralarımız açıktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir