www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İnternetten İçerik Kaldırma Süreci | Distile

İnternetten İçerik Kaldırma Süreci

İnternetten İçerik Kaldırma Süreci

İnternet hayatımıza girdiğinde beri sosyal ve özel hayat daha çok canlanmaktadır. Bu bir anlamada kişiyi mutlu etse de bir o kadar da tehlikeli durumları olabilir. Örneğin herkesin rahatça girebildiği site ya da sosyal medya ağlarında sizin adınıza ya da kurumunuz adına hoşa gitmeyen içerikler paylaşıldığında bu içerikleri pek çok kişi görecektir. Paylaşılan içerikler eğer kötüyse toplum nezdinde kötü bir izlenim kazanmanıza neden olacak ve bu durum iş ve özel yaşamınızı olumsuz ölçüde etkileyecektir. Bu açıdan paylaşılan bu içeriklerin bir an önce site ya da listelerden kaldırılması gerekir. İnternetten içerik kaldırma için öncelikle sizin onayınız ve talebiniz olması gerekiyor. İçerik kaldırma için talep oluşturmak için uzman desteği sağlayabilirsiniz. Distile Danışmanlık olarak firmamız internette içerik kaldırma konusunda sizlere profesyonel ekibiyle yardımcı olacaktır. Firmamıza başvurarak başvuru talebi oluşturabilir ve firmamız aracılığıyla internette görünmesini istemediğiniz içerikleri bir an önce kaldırabilirsiniz. Görünmesini istemediğiniz her türlü içeriğin kaldırılması için firmamız gerekli incelemeleri, talebiniz üzere yapar, durum analizi çıkarır, gerekli, araştırmaları yaptıktan sonra içerikleri listelerden kalıcı bir şekilde kaldırır. Listelerden kaldırılan olumsuz içerikler yerine olumlu ve doğru içerikler konularak itibar yönetim çalışmaları yapılır. Böylece kaybetmiş olduğunuz itibarınızın yeniden kazandırılması sağlanır.

İnternetten İçerik Kaldırma Süreci Nasıl İşler?

İnternette görülmesini istemediğinizin içeriklerin kaldırılması için yapmış olduğunuz başvuru üzerine internetten içerik kaldırma süreci başlar. Bu sürecin ne kadar süreceği paylaşılan içeriklerin durumuna göre değişebilir. Bir de bu konuda bilinmesi gereken bir konu her istenen içeriğin kaldırılamamasıdır. Yani Google bazı durumlarda içeriklerin kaldırılmasını onaylamayabilir. Bu açıdan içeriklerin kaldırılması için onay işleminin önce gerçekleşmiş olması gerekir. Onay işlemi gerçekleştikten sonra firmamızın da desteği ile internette istemediğiniz içeriklerin kaldırılır ve bir daha bu içeriklerin geri gelmemesi sağlanır. Yani bir daha arama listelerinde karşınıza istemediğiniz o paylaşım ya da içerikler çıkmaz ve bu içerikleri bir daha listelerde görmezsiniz. İnternetten içerik kaldırma işlemi için destek almak için firmamız 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz.


Also published on Medium.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN