İnternetten İçerik Kaldırtma Hakkında

İnternetten İçerik Kaldırtma Hakkında

İnternetten İçerik Kaldırtma Hakkında

İnternet teknolojisi bilindiği gibi günümüzün vazgeçemediğimiz teknolojilerinden birisidir. İnternet hem iletişim için hem de bilgiye kolay ve hızlı yoldan erişme noktasında kişilere konfor sağlamaktadır. İnternetin görünen bu yüzü her ne kadar etkileyici olsa da interneti farklı amaçla kullanan kişiler sayesinde internet kurbanı olmanız da mümkündür. İnternet kurbanı, kişinin istemi dışında içerik ve paylaşım yapılmasıyla mağdur edilmesidir. Bu mağdur edilme nedeniyle kişi hakkında olumsuz görüntü, video ya da ses kayıtlarının paylaşılmasıyla kişi özel ve sosyal yaşamında rencide olur, itibarı sarsılır. Aynı durum şirket ve firma sahiplerinin çöküşünü hazırlamak maksadıyla da yapılabilir. Şirketler de bilindiği gibi işlerini internet yoluyla halletmekte, işleri için gereklim olan reklam aracını internet aracılığıyla kullanmaktadır. Böylece hedef kitleye daha kolay erişim sağlanmaktadır. Bazı kişiler ya da rakip firmaları bunu kendi çıkarları doğrultusunda kullanıp karşı firmanın itibarını zedelemek için aslı astarı olmayan haber ve paylaşımlar yaparak o şirketin toplum nazarında kötü izlenim sahibi olmasını sağlayarak itibarını düşürürler. Bu noktada kişi ya da şirketlerin itibarlarını kurtarmak için paylaşılan içeriklerin internetten kaldırılmasını istemek en doğal haklarıdır. İnternetten içerik kaldırtma konusunda kişi ya da şirketler bu konuda uzman desteği alabilir. Distile Danışmanlık olarak firmamız bu konuda sizlere aradığınız desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
İnternetten İçerik Kaldırtma Hakkında

Firmamızın Desteğiyle İçerikleriniz İnternetten Kaldırılsın

Firmamızın desteğiyle internette istenmeyen olumsuz içeriklerinizin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız talebiniz üzere olumsuz içeriklerin kaldırılması için araştırma yapar, analiz çalışmaları yapar, bu içerikleri paylaşan kişi ya da şirketlerin gerekli cezalara çarptırılması için yasal süreçleri başlatır. Aynı zamanda itibar yönetme çalışmaları yaparak kaldırılan içeriklerinizin yerine doğru ve olumlu içerikler koydurarak yeniden eski itibarınıza kavuşmanız konusunda yardımcı olur. Firmamızdan içerik kaldırma ve itibar yönetme konusunda yardım talep etmek için firmamız istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İletişim için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman firmamıza ulaşmak için arayabileceğiniz telefon numarası; 0 850 885 10 12 numaralı telefondur. Bu telefondan bize kolayca erişim sağlamanız mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir