İnternetten İçeriklerimi Nasıl Kaldırabilirim?

İnternetten İçeriklerimi Nasıl Kaldırabilirim?

İnternetten İçeriklerimi Nasıl Kaldırabilirim?

İnternet ortamında yayınlanan içerikler bir zaman sonra kaldırılma ihtiyacı hissedilen durumlar yaratabilir. Böyle durumlarda profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İnternetten bir içeriğin kaldırılması işlemi için içeriğin kişi ya da markanın hakkında izinli ya da izinsiz olarak paylaşılması durumunda olur. İzinsiz olarak paylaşılmış olan içerikler kişilerin haklarının ihlal edilmesi ya da rakip bir marka tarafından yapılan dijital bir saldırı olarak kabul edilir. Bu durum da kişi ya da markayı olumsuz yönde etkiler. Ancak marka hakkında ya da kişi hakkında yayınlanan içeriklerin kaldırılması zor bir işlem değildir. Hatta hakkınızda ya da markanız hakkında yapılan içerikleri kolay bir şekilde kaldırma hakkına sahipsiniz. Bu sayede zarar gelme durumu da önlenmiş olur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternetten İçerik Kaldırma Süreci Nasıl İşler?

İnternetten İçeriklerimi Nasıl Kaldırabilirim?

İnternet üzerinden içeriğin kaldırma işleminin başlamasından önce talep edilen içerik hakkında detaylı bir analiz işlemi yerine getirilir. Bu işlemin ardından internetten içerik kaldırma süreci nasıl işler işlemi gerçekleşmeye başlar. Kaldırmak istediğiniz içerik işleminizin onaylanması durumunda içeriğinizin kaldırılma işlemi yerine getirilmeye başlanır. İnternetten Facebook ya da İnstagram gibi hemen hemen her türlü internet kanalından içeriğinizin kaldırılma işlemini yerine getirebilirsiniz. İnternetten her içeriğin kaldırılması gibi bir durum söz konusu değildir. Yapılan analize göre içerik kaldırılır. Yapılan analiz de içeriğin kaldırılamaz olarak kabul edilmesi durumunda içerik kaldırılmaz. Her internet kanalının kendisine göre farklı bir içerik kaldırma süreci vardır. Ancak bunların arasında kaldırılmayan içerikler de yer almaktadır.

İçeriğin Kaldırma İşlemini Firmamız Nasıl Yerine Getirir?

İçeriğin kaldırılma işlemi firmamız nasıl yerine getirir diye endişe duymanıza herhangi bir gerek bulunmaz. Firmamız içeriğinizin kaldırma işlemine başlamadan önce kaldırmak istediğiniz içeriğe bakmaktadır. Daha sonra ise nereden kaldırılmasını istediğinizi araştırır. İnternet kanalında işleyen süreç doğrultusunda sizin adınıza içerik kaldırma işlemini yönetiyoruz. İçeriğinizin kaldırılma sürecinin tamamlanmasının ardından sizler ile iletişime geçerek içeriğinizin kaldırıldığı bilgisini sizler ile paylaşıyoruz. Sizlerde aklınıza herhangi bir soru takılması durumunda ya da bilgi almak istemeniz durumunda bizim ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinde sizin hakkınızda yayınlanan ya da sizin daha önce paylaşmış olduğunuz ancak kaldırmakta sıkıntı yaşadığınız bilgiler konusunda  sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir