İnternetten Kaldırılan Haberlerin Google’da Gözükmesi

İnternetten Kaldırılan Haberlerin Google’da Gözükmesi

İnternetten Kaldırılan Haberlerin Google’da Gözükmesi

İnternette pek çok haber ya da paylaşımlara ulaşmak arama motorlarında hızlı ve kolay bir biçimde olabilmektedir. Bazen internetten kaldırılan haberlerin Google’da gözükmesi  mümkün olabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için ve bir daha arama motorlarında istenmeyen içeriklerin görünmemesi için bu konuda uzman destek alabilirsiniz. Distilasyon Danışmanlık Merkezimiz size bu alanda kapsamlı bir şekilde destek olmakta ve görünmesini istemediğiniz her türlü olumsuz durum ya da içeriklerin kaldırıldıktan sonra bir daha geri gelmeme garantisini vermektedir. Böylece sanal ortamda kaldırılan ya da siline haberleriniz sonsuza kadar kaldırılır ve bir daha aramam motorlarında karşınıza çıkmaz. Firmamız bu konudaki mağduriyetinizi önlemek adına sizlere teknik donanımlı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Haberleriniz Kalıcı Olarak Silinir

İnternetten Kaldırılan Haberlerin Google’da Gözükmesi

Distile Danışmanlık Merkezimiz aracılığıyla her türden olumsuz algı niteliği taşıyan haber ya da içeriklerin internetten kalıcı şekilde kaldırılması en iyi şekilde mümkün olmaktadır. İnternette kaldırılan haberlerin arama motorlarında görünmemesi konusunda firmamız bu alanda kapsamlı bir çalışma yapar. Firmamız öncelikle sizi mağdur edecek tarzda içerik paylaşımlarını araştırır. Dikkatli bir analiz ve çalışma neticesinde olumsuz içeriklerinizin haber kaynaklarından kaldırıldıktan sonra kalıcı bir biçimde silinmesi ve bir daha arama motorlarında hiçbir şekilde görünmemesi konusunda etkin çalışmalar yapılır. Bu alanda yapılan kapsamlı çalışmalar neticesinde her türden olumsuz içerikleriniz sonsuza kadar arama motorları ya da diğer haber kaynaklarından silinmektedir.

Firmamızdan Destek Sağlayabilirsiniz

Firmamız aracılığıyla iletişime geçerek internette siline haberlerin arama motorlarında gözükmemesi konusunda destek alabilirsiniz. Firmamız bu konuda size kaliteli bir şekilde hizmet sunmaya çalışmaktadır. Firmamız öncelikle olarak araştırma ve dikkatli bir analiz yapar. Sonrasında istenmeyen içeriklerin kaynağına iner, gerekirse yasal işlemler konusunda yardımcı olur. İstenmeyen içeriklerin arama motorlarında kalıcı olarak kaldırılması konusunda yardımcı olur ve aynı zamanda olumsuz içerikler yerine yeni ve olumlu içeriklerin girilerek kaybetmiş olduğunuz itibarınızın yeniden kazandırılmaya çalışılır. Firmamızdan bu alanda destek almak isteyen kişiler firmamızla iletişime geçmek için
0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilir ve buradan firmamızla iletişime geçebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir