İstenmeyen İçeriklerin Kaldırılması

İstenmeyen İçeriklerin Kaldırılması

İstenmeyen İçeriklerin Kaldırılması

Online dünyası artı ve eksileri olan karmaşık bir dünyadır. Bu dünyada işinize yarayacak pek çok avantajı sağlayabileceğiniz gibi pek çok olumsuzluğu da yaşamanız mümkündür. Bu olumsuzluklardan birisi de internette sizinle ilgili olumsuz anlam taşıyan içeriklerin paylaşılmasıdır. Bu içeriklerin paylaşılması sizin hem bireysel hem de kurumsal anlamda itibarınızın sarsılmasını sağlar. Bu noktada yapılması gereken sizi rahatsız eden bu içeriklerin listelerden kaldırılmasıdır. Ancak bu içeriklerin listelerden sadece kaldırılması yetmez. Çünkü adınız olumsuz anlamda lekelendiği için bu lekeden kurtulmak için olumsuz algıların yıkılması ve yerine olumlu algı oluşturabilecek içeriklerin yerleştirilmesi gerekir. Bu da profesyonel anlamda itibar yönetim çalışmaları ile olur. İtibar yönetim çalışmalarından bahsetmeden önce istenmeyen içeriklerin kaldırılması konusunda biraz daha bilgi vermeye çalışalım; İstenmeyen içeriklerin listelerden kaldırılması için bu konuda uzman destek almanız işinizi daha kolay hale getirecektir. Distile Danışmanlık olarak merkezimiz size bu konuda gerekli uzman desteğini en iyi şekilde sağlamaya çalışacaktır. Merkezimiz aracılığıyla listelerden istenmeyen içeriklerin kaldırılması için önce gerekli araştırma ve analiz çalışmaları yapılır. Sonrasında izin verilen içeriklerin listelerden kaldırılması sağlanır. Eğer olumsuz karalama operasyonu yapılan içerikler varsa size bunu yapan kişi ya da kurumlar araştırılır ve bu kişi ya da kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
İstenmeyen İçeriklerin Kaldırılması

İçeriklerinizin Kalıcı Olarak Kaldırılsın

Firmamız aracılığıyla istenmeyen her türlü içeriğin listelerden kaldırılması işlemi kalıcı olarak sağlanabilir. Firmamız bu konuda size gerekli teknik desteği uzman ekip aracılığıyla en iyi şekilde sağlamaya çalışır. Listelerden kalıcı bir şekilde kaldırılan içeriklerin bir daha ger gelmemek üzere kaldırılması ve yok edilmesi sağlanır. İçerikler ortadan kaldırıldıktan sonra bu olumsuz içerikler yerine yeni ve olumlu algı oluşturabilecek içeriklerin yerleştirilmesi sağlanır. Buna itibar yönetimi denir. İtibar yönetimiyle kaybedilen itibarınızın yeniden kazandırılması sağlanır. Böylece daha önceden olumsuz algı oluşturulan izlenimler yerine olumlu algı oluşturulacak izlenimlerin yerleştirilmesi sağlanır. İçerik kaldırma ve itibar yönetim hizmetleri konusunda bilgi almak isteyen ya da bu konularda destek sağlamak isteyen kişiler 0 850 885 10 12 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir