www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İtibar Yönetimi Faydaları Nelerdir? | Distile

İtibar Yönetimi Faydaları Nelerdir?

İtibar Yönetimi Faydaları Nelerdir?

Online paylaşım siteleri artık hayatımızın her anında bizimle birlikte olmaktadır. Sosyal yaşamdan, özel yaşama ve iş hayatına kadar daha pek çok şey sosyal medya üzerinden paylaşılmaktadır. İnternet üzerinden paylaşılan bu içerikler pek çok kişi tarafından takip edilmekte ve görülebilmektedir. Hal böyle olunca paylaşılan içeriklerin dikkat edilmesi ve ona göre paylaşım yapılması gerekir. Aksi takdirde toplum nezdinde küçük düşmenize neden olacak paylaşımlar sizi özel hayatınızda ve iş yaşamınızda olumsuz derecede etkileyebilir.

İçerik paylaşımı konusunda sizin bilginiz dahilinde ya da sizin izniniz olmadan başka kişi ya ada kişiler tarafından olumsuz içerikleriniz paylaşılabilir. Bu içeriklerin sizin ya da kurumunuzun itibarının zedelenmesine neden olabilir. Bu durumda itibar yönetim çalışmaları yapılır. İtibar yönetimi çalışmalarıyla kaybedilen itibarın yeniden kazandırılması hedeflenir. İtibar yönetme çalışmaları konusunda uzman  desteği almanız önemlidir. Uzman desteği sağlamak için Distile Danışmanlık olarak firmamızdan destek sağlayabilirsiniz. Firmamız uzaman ekibi ile bu konuda size teknik desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır. Firmamız aracılığı bu desteği sağlamak amacıyla bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

İtibar Yönetiminin Faydaları Neleridir?

İtibar yönetiminin pek çok faydaları bulunmaktadır. İtibar yönetimin faydaları olarak şunları sayabiliriz;

  • İtibar yönetimi ile kaybedilen itibarın yeniden kazandırılması hedeflenir. Bunun için olumsuz olan algının yıkılması gerekir. Bu algıyı yıkmak için öncelikle olumsuz içerikler listelerden kaldırılır.
  • Olumsuz içerikler listelerden kaldırıldıktan sonra yerine yeni ve olumlu içerikler yerleştirilir. Bu olumlu içerikler sayesinde kaybetmiş olduğunuz saygınlığınızı yeniden kazanırsınız.
  • İtibar yönetimi ile kaybedilen itibarın yeniden kazanması sayesinde başarı durumunuz yine yükselmeye başlar. Daha önce sizin ya da kurumunuz hakkında olumsuz düşünen kişi ya da kurumlar olumlu düşünmeye başlar. Bu da iş hayatınızda ya da sosyal hayatınızda başarıların daha iyi bir şekilde olması demektir.

İtibar yönetim çalışmaları için uzman desteği almanız şarttır. Uzman firmanız almış olduğu eğitim sayesinde bu konuda profesyonel olarak size yardımcı olur. Distile Danışmanlık olarak firmamızdan bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Firmamızdan yardım talep etmek için bizi 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN