İzinsiz Fotoğraflarımı Kullanan Siteleri Kaldırmak

İzinsiz Fotoğraflarımı Kullanan Siteleri Kaldırmak

İzinsiz Fotoğraflarımı Kullanan Siteleri Kaldırmak

İnternetin bize sağladığı pek çok faydaların yanı sıra çoğu zaman nette zora girebileceğimiz durumlarda yaşanmaktadır. Fotoğrafların sitelerde izinsiz kullanılması da bu durumlardan birisidir. İzinsiz fotoğraflarımı kullanan siteleri kaldırmak için ne yapacağım diye düşünenler için bu makalemizi kaleme aldık. Siz izin vermediğiniz halde siz farkına varmadan bazı siteler sizin fotoğraflarınızı kullanabilir. Bunu önlemek için teknik donanımlı desteğe ihtiyacınız vardır. Distile Danışmanlık merkezimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Distile, sizin izniniz olmadan fotoğraflarınızın sitelerde yayınlanmasına engel olmak için çalışmalar yapar. Bu sitelerden fotoğraflarınızın kaldırılmasına yardımcı olarak sizi zor durumdan kurtarır. Böylece sizin hoşunuza gitmeyen bu durumun önüne geçilmiş olur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Fotoğraflarınızı Arama Sonuçlarından Silmek

Fotoğraflarınızın sitelerde silinmesi işlemi sadece yeterli olmayabilir. Sitelerden görüntüleriniz silse bile arama motorların girildiğinde resimleriniz tekrar görünebilir. İçeriklerin toplandığı ve veri tabanına sunulduğu durumlarda arama motorlarına kullanıcılarla paylaşıldığı için buralarda fotoğraflarınızın görünme ihtimali vardır. Arama sonuçlarında fotoğraflarınızın görünmemesi için farklı bit ek çalışma yapılması gerekir. Distile Danışmalık firmamız bu konuda çalışmalar yaparak size yardımcı olur. Böylece fotoğraflarınız Distile Danışmanlık merkezimiz aracılığıyla arama motorlarından da silinir. Böylece sizin izniniz olmadan yayınlanan görüntülerinizin bir daha arama motorları ve sitelerde görünmesi engellenmiş olur. Fotoğraflarınız gerek sitelerde gerek arama sonuçlarından tamamen kaldırılarak bir daha herhangi bir yerde ve şekilde görünmesi engellenir.

İzinsiz Fotoğraflarımı Kullanan Siteleri Kaldırmak

Fotoğraflarınızın Ortadan Kaldırılarak İtibarınız Korunur

Sizin izniniz olmadan fotoğraflarınızın yayınlanması itibarınızı zedeleyebilir. Bu durumda yapılması gereken şey fotoğraflarınızın kaldırılarak bu durumdan kurtulmaktır. Fotoğraflarınızın sitelerden silinmesi işlemi için firmamız size bu konuda gerekli desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır. Kimi zaman arama motorların düşmeden bazı fotoğraflarınızın silinse de bu silme işlemi her zaman gerçekleşmeyebilir. Bu durumda teknik donanımlı desteğe ihtiyacınız olabilir. Distile Danışmanlık Merkezimiz size bu konuda yardımcı olarak fotoğraflarınızın silinmesi konusundan destek verir. Firmamızdan bu konuda yardım almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişim için 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir