İzinsiz Marka Kullanmanın Cezası

İzinsiz Marka Kullanmanın Cezası

İzinsiz Marka Kullanmanın Cezası

Firmaların başarılarını sembolize eden en önemli simgelerden birisi olan markalar bazen haksız kazanç sağlamak için yola çıkan bazı kişi ya da kurumlarca ihlal edilmektedir. Bu kişi ya da kişiler sizin markanızın taklidini yaparak haksız yere sizin isminizi kullanarak kazanç sağlamaktadır. Bu işte en çok zarar gören tabi ki markanın asıl sahibidir. Marka sahibi firma ya da şirketler bu işi yapan korsan kişilerin gerekli cezaları almaları ve firmalarının düştüğü bu güç durumda gerekli desteği almak için firmamıza başvurmaktadırlar. İzinsiz marka kullanımı konusunda gerekli uzman desteği sağlama konusunda Distilasyon Danışmanlık Merkezimi size bu konuda hukuksal anlamda destek almanız için yardımcı olmaktadır. Firmamız aracılığıyla gerekli profesyonel destek sağlayarak bu alandaki mağduriyetiniz giderilebilir ve sizi mağdur eden kişi ya da kişilerin gerekli cezaları alması konusunda yardım alabilirsiniz. Firmamız size bu konuda en iyi şekilde destek olmaya çalışır. Sizi mağdur eden kişi ya da kişiler araştırır, bulur ve bu kişi ya da kişilerin cezalandırılması konusunda yardımcı olur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İzinsiz Marka Kullanmanın Cezası Nedir?

İzinsiz Marka Kullanmanın Cezası

Haksız ve kısa yoldan başarıya ulaşma kısa yoldan kazanç sağlamak isteyen kişilerin bu işten zararlı çıkmalarını sağlamaktadır. Çalışma ve emek olmadan başkalarını taklit ederek haksız yere kazanç sağlamak isteyen kişiler izinsiz logo kullanarak marka ihlali yapmaktadır. İzinsiz marka kullanmanın cezası olarak bu işi yapan kişiler için dilekçe yazılır, ilgili kurumlara bildirilir ve bunun sonucunda bu kişi ya da kişiler için gerekli yasal işlemler başlar. Yasal işlemlerin ardında izinsiz marka kullanımı sonucunda izinsiz yere kullanılan ve eşyalara el konulur, karşı firmanın uğradığı maddi ve manevi zararı karşılamak için maddi ve manevi tazminat açılır. Bu şekilde gerekli kişiler için bu konuda tazminat davası açılabilir. Firmamız markanızın ihlal edilmesi konusunda bu işi yapan kişilere karşı gerekli yasal işlemelerin başlatılması ve gerekli süreçte yapılması gerekli işlemler konusunda sizlere yardımcı olur. Firmamız aracılığıyla bu alanda uzman destek sağlamak için bizi 0850 885 10 12 numaralı numaradan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir