İznim Olmadan Kişisel Fotoğraflarım İnternette Paylaşılmış Ne Yapabilirim?

İznim Olmadan Kişisel Fotoğraflarım İnternette Paylaşılmış Ne Yapabilirim?

İznim Olmadan Kişisel Fotoğraflarım İnternette Paylaşılmış Ne Yapabilirim?

Sosyal medya kullanıcıları ve internet dünyası sürekli olarak gelişerek çoğalıyor. Bundan dolayı internet dünyasında dikkatli olmak ve gerekli tedbirleri almak gereklidir. İnsanlar fotoğraflarını internet dünyasına attıklarında, izinsiz bir şekilde fotoğrafları alıp paylaşılıyor. Bu durum ise ülkemizde yasaktır. İnsanlar bundan dolayı sorunlarla karşılaşabiliyor. Ancak Distile Danışmanlık firmamız her zaman sizlerin yanında olan bir firmadır. Genel olarak insanlar, İznim olmadan kişisel fotoğraflarım internette paylaşılmış gibi durumlarla karşı karşıya kalmaktadır. Eğer sizler bu durumlarla karşılaştıysanız yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçerek en kısa süre içerisinde bu sorunları bizlere aktarmak olacaktır. İnsanların yasal haklarıyla da bu sorunları gidermek mümkün oluyor. İzinsiz bir şekilde fotoğraf paylaşan kişilere genel olarak hapis cezaları ve mahkemeyle uğraşmaları gerekiyor. Ancak mahkemeyle uğraşmak istemiyorsanız bizlerle irtibat sağlayarak bu sorunlarınızı en kısa bir yoldan çözelim.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
İznim Olmadan Kişisel Fotoğraflarım İnternette Paylaşılmış Ne Yapabilirim?

Sorunlarınızı Kısa Yolda Çözelim 

İnsanların yaşamış olduğu İzinsiz fotoğraf paylaşımı sorunları her geçen gün artıyor. Bundan dolayı insanlar artık çok sıkıntılı durumlarla karşı karşıya geliyor. Bu sorunları sıkıntıları gidermek de artık elimizde oluyor. Bizlere başvurduğunuzda içinde bulunduğunuz durumu ve fotoğrafların içeriklerini anlattığınızda profesyonel bilişim ekiplerimiz en hızlı şekilde harekete geçiyorlar. Distile Danışmanlık firmamıza ulaştığınız zaman durumlarınızı detaylı bir şekilde anlattığınız takdirde internet üzerinde geniş çapta bir tarama yapıyoruz.  Firmamız müşterilere genel olarak memnuniyetin de garantisini sunuyor. Firmamıza başvuran hemen hemen herkes firmamızdan, profesyonel ekiplerimizden ve çalışan bütün personellerimizden memnuniyetini dile getiriyor.

Bize Ulaşmanız Yeterli

Firmamız her geçen gün kendini geliştirerek en iyi yollarda adımlarını atıyor. Bundan dolayı alanında en iyi hizmeti de sunarak insanlara yardımcı olmaktadır. İnsanların internetten fotoğraf kaldırma sorunlarını da biz en kısa süre içerisinde çözerek sizlere bilgi veriyoruz. 0850 885 10 12 numaralı hattımız üzerinde de istediğiniz saatte bizi aramanız yeterlidir. Aradığınız zaman da ise detaylı olarak yaşamış olduğunuz sorunları dile getirmeniz yeterli oluyor. Firmamız her zaman sizlerin yanında olmaktan gurur duyarak ve işini en iyi şekilde yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir