Kişisel ve Online Marka Yönetimi

Kişisel ve Online Marka Yönetimi

Kişisel ve Online Marka Yönetimi

İş yaşamında belli bir seviyeye gelmek ve statü sahibi olmak için reklamınızı en iyi şekilde yapmanız gerekir. Reklam aracı olarak markalar sizin ya da işinizin kimliğini en iyi şekilden simgelemektedir. Marka reklamınızı en iyi şekilde yaparak kendinizi ya da işinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Kişisel ve online marka yönetimi olarak markanızın ne durumda olduğunu, nasıl yansıdığını araştırabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Piyasada çok sayıda korsan iş yapan sahtekarlar bulunmaktadırlar. Bu kişiler sizin izniniz olmadan markanızı kullanabilir ve sizin isminizle paylaşımlar yaparak ürün tanıtımı ve satışı yapabilirler. Bu kişi yada kurumları öğrenmek için online marka yönetme çalışmaları yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Bu konuda uzman ve teknik destek almak için Distile Danışmanlık Merkezimizi arayabilirsiniz. Merkezimizi aracılığıyla markanızın kimler tarafından kullanıldığını öğrenebilir, bu kişilere dava açabilir ve gerekli yasal işlemleri başlatabilirsiniz. Firmamız teknik destek konusunda olduğu kadar işin yasal sürecinde de sizlere yardımcı olacaktır. Bu konuda da firmamızdan destek sağlayabilir ve işi doğru ve emin yollardan çözüme ulaştırabilirsiniz.

İşi Uzmanına Bırakın

Kişisel ve Online Marka Yönetimi

İşi uzmanına bırakarak markanızın güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Piyasada sizi ve itibarınızın küçük düşürmek isteyecek rakip firmaların varlığı da kaçınılmazdır. Bu rakip firmalar sizin ve işiniz hakkında karalama operasyonları oluşturabilir ve aslı astarı olmayan paylaşım ve içeriklerle sizi ve kurumunuzun itibarınızı düşürebilir. Bu durunda markanızda bu işten zarar görür. Bu konuda oluşan mağduriyetlerinizi önlemek için yapmanız gereken işi ehline bırakmaktır. İşin ehline müracaat ederek bu konuda sorunun daha kolay çözülmesini sağlayabilirsiniz. Distile Danışmanlık olarak firmamız online itibar yönetme çalışmaları yaparak sizi ve kurumunuzu bu güç durumdan kurtarmaktadır. Paylaşılan olumsuz içeriklerin listelerden kaldırılması ve yerine yeni ve doğru bilgilerin konularak itibarınızın korunması hedeflenir. Ayrıca sizi bu güç duruma sokan kişi ya da kişiler hakkında da yasal süreç başlatılarak bu işte parmağı olan kişilerin hak ettiği cezaları alması sağlanır. Bu konuda destek almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Firmamızla irtibata geçmek için 0 850 885 10 12 numaralı telefonu çevirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir