Korsan Siteler ve Telif İhlalleri

Korsan Siteler ve Telif İhlalleri

Korsan Siteler ve Telif İhlalleri

Günümüz iş dünyası çok sayıda rekabeti de beraberinde getirmektedir. Piyasada tutunabilmek adına ve bu işten kazanç sağlamak için bazı korsan adı verilen işletmeler başka kurumların marka ya da isimlerini kullanarak kendi markası gibi bu işten kazanç sağlamaya çalışmaktadır. Bu konuda maddi açıdan mağdur olansa asıl marka sahipleridir. Markası ya da unvanı çalınan kurum ya da kuruluşların bu şekilde telif hakları ihlal edilir. Korsan siteler ve telif ihlalleri olarak tüm bunlar kötü amaçlı kişiler ya da kurumların düşüncesizce davranışları yüzünden olmaktadır. Bu işte zarar gören şirketler bu korsan siteler hakkında dava açabilir ve satılan ürünlerin parasını da isteme hakkına sahip olabilir. Bu noktada uzman desteği alınarak bun korsan sitelere karşı daha etkili bir şekilde savaş açılabilir. Korsan sitelerin yaptıkları çirkin işin ortaya çıkarılarak bu işi yapan kişiler için dava açılabilir ve maddi ve manevi tazminat talep edilebilir. Bu konuda uzman desteği sağlamak için Distile Danışmanlık olarak firmamız size yardımcı olmaktadır. Firmamızı aradığınız takdirde firmamız bu konuda size yardımcı olmaya çalışacak ve sizin bu alanda mağduriyetlerinizi önlemek için gerekli çalışmalara başlayacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Korsan Siteler ve Telif İhlalleri

Firmamızdan Destek Sağlayabilirsiniz

Firmamızda destek sağlamak için bizi istediğimiz zaman arayabilirsiniz. Bizden yardım talep ettiğiniz müddetçe firmamız bu konuda size yardımcı olmak için hemen harekete geçecektir. Korsan siteleri araştırarak sizi mağdur eden sitelerin gerekli cezayı almaları için gerekli yasal süreçler başlatılır. Telif ihlalleri konusunda sizin mağduriyetiniz önlenmeye çalışılır. Eserlerinizin isterseniz internetten kaldırılması konusunda yardımcı olunur. Telif haklarınızın korunarak eserlerinizin başkaları tarafından paylaşılmasının önüne geçilir. Sitenizin adını kullanarak sizin adınıza paylaşımlar yapan içeriklerin ortadan kaldırılması konusunda da firmamız gerekli desteği sağlamaya çalışır. Bu işi yapan korsan siteler için de gerekli cezaları almaları konusunda yasal işlemlerin başlatılmadı sağlanır. Böylece sizi bu duruma sokan kişi ya da kişilerin hak ettiği gibi muamele görmeleri sağlanır. Telif ihlalleri ve korsan siteler konusunda destek sağlamak için firmamızı 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir