Kurumsal İtibar Yönetimi ve İtibar Yönetimi Nasıl Yapılır?

Kurumsal İtibar Yönetimi ve İtibar Yönetimi Nasıl Yapılır?

Kurumsal İtibar Yönetimi ve İtibar Yönetimi Nasıl Yapılır?

İtibar gerek iş yaşamında gerekse sosyal yaşamda kişiler üzerinden bırakılan izlenimlerdir. Bu izlenim iyi yönde olursa itibar olumlu olur ve size ya da işinize saygınlık artar. Aksi yönde olursa itibarınıza gölge düşer ve itibarınız kötü yönde etkilenir. İtibarın kötü ya da olumsuz olması gerek iş yaşamında gerekse sosyal ve özel yaşamda saygınlığınızın yitirilmesi demektir. Saygınlığınızın yitirilmesi de başarı şansınızın azalması demektir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İtibarın zedelenmesi çeşitli şekillerde olmaktadır. En etkili ve olumsuz yolu ise hızlı bir sosyal medya ve iletişim aracı olan internette içeriklerin paylaşılmasıdır. İçeriklerin olumsuz şekilde paylaşılması sizin ya da kurumunuzun itibarının zedelenmesi demektir. Çok sayıda insan internette bulunduğu için sizi tanıyan tanımayan herkesin içerikleri görmesi ve sizin ya da kurumunuz hakkında kötü izlenim kazanması demektir. Bu maçla itibarınızı kurtarmak ve yeniden eski saygınlığınıza kavuşmanız açısından Distile Danışmanlık Merkezi tarafından itibar yönetimi çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde kaybedilen itibarınızın yeniden kazandırılması amaçlanmaktadır.

Kurumsal İtibar Yönetimi ve İtibar Yönetimi Nasıl Yapılır?

İtibar Yönetimi Nasıl Yapılır?

İtibar yönetimi tamamıyla algı yönetiminden ibarettir. Amaç; toplum nazarında kaybedilen itibarın yeniden kazandırılmasıdır. Bu amaçla firmamız profesyonel anlamda çalışmalar yapmaktadır. Firmamızdan destek almak için talep oluşturduğunuz takdirde firmamız bu alanda çalışmalara hemen başlamaktadır. İtibar yönetimi oluşturmak için gerekli araştırma ve incelemeleri yapan firmamız bu alanda gerekli incelemeleri yaptıktan sonra olumlu algı operasyonu işlemine başlar. Bunun için öncelikle şu işlemleri yapar;

  1. Öncelikle itibarınıza gölge düşüren her türlü olumsuz içerikler gerekli yerlerden kaldırılır.
  2. Kaldırılan bu içeriklerin bir daha kalıcı bir şekilde geri gelmemesi sağlanır ve bunun garantisi verilir.
  3. Olumsuz içerik kaldırma işlemi yapıldıktan sonra kaldırılan içeriklerin yerine yeni ve olumlu içeriklerin konulması sağlanır. Böylece olumlu algı operasyonu oluşturularak itibar yönetimi çalışmalarının son aşaması tamamlanmış olur. Olumlu içeriklerin eski içeriklerin yerine konulması sizin ya da kurumunuz hakkında yeniden olumlu izlenimlerin kazanılmasını sağlar. Böylece kaybettiğiniz itibarınızın yeniden kazandırılması sağlanır.

İtibar yönetimi ve her türlü olumsuz içeriklerin listelerden kaldırılması konusunda destek için firmamız 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir