Linkleri İnternet Üzerinden Kaldırma Davası

Linkleri İnternet Üzerinden Kaldırma Davası

Linkleri İnternet Üzerinden Kaldırma Davası

İnternette kişinin özel hakkını ihlal ve rencide edici her türlü durum bilişim suçlarından olmakta ve bu konuda suçlu olan kişi ya da kurumlar için her zaman yargı yolu açıktır. Linkleri internet üzerinden kaldırma davası olarak sizin ya da kurumunuzun hakkına tecavüz edilen her türlü durumda savunma hakkınız vardır. Bu alanda dava açıldığında olumsuz her türden içerikleriniz internet ortamında kaldırıldığı gibi aynı zamanda bu işte suçlu olan şahıs ya da kurumlar da gerekli cezayı alacaklardır. Bu alanda sadece ceza alınması sizin aklanmanız ve adınızın temize çıkması konusunda yeterli değildir. İsminin yeniden itibar bulması adına uzman desteği almanız şarttır. Distile Danışmanlık Merkezimiz sizlere bu alanda aradığınız desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İtibar Yönetimiyle Destek Sağlanmaktadır

Linkleri İnternet Üzerinden Kaldırma Davası

Firmamız aracılığıyla itibar yönetimi çalışması yapılarak size en iyi şekilde destek sağlanmaktadır. İnternetten olumsuz link kaldırma konusunda gerekli davayı açtıktan sonra linklerin internet ortamından kaldırılır. Ancak bu linklerin sadece kaldırılmasıyla iş bitmez. Zedelenen itibarınızın yeniden kazanılması adına Distile Danışmanlık firmamız sizlere bu alanda destek sağlamak için linklerin kaldırılması işleminden sonra olumsuz içerikler yerine olumlu içeriklerin girilmesini sağlamakta, böylece kaybolan itibarınızın yeniden kazanılması konusunda size en güzel şekilde katkı sunmaktadır. Bu alanda teknik donanımlı şekilde hizmet veren firmamız aracılığıyla itibarınızın yeniden yükseltilmeye çalışılmaktadır.

Linkleriniz Hızlıca Silinmektedir

İtibarınızı zedeleyici nitelikte olan ve sizi güç durumda bırakacak şekilde yapılan paylaşımların yer aldığı olumsuz linklerin silinmesi işlemi firmamız aracılığıyla hızlı bir şekilde  gerçekleşmektedir. Sanal dünyada prestijinizin ne alemde olduğunu öğrenmek için içeriklerinizin ne durumda olduğunu ve nasıl yansıtıldığını öğrenmeniz gerekir. Gerekli işlemlerin yapılması ve itibarınızı kurtarma ve prestijinizi yeniden kazanmanız açısından Distile Danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız aracılığı destek sağlayarak bu alanda zedelenen itibarınızın yeniden kazanılması konusunda içerik silme ve yeni ve olumlu içeriklerin girilmesi ve paylaşılması konusunda firmamızdan destek sağlayabilirsiniz. Bu alanda destek sağlamak için
0850 885 10 12 telefon numarasından firmamızı arayabilir ve bizden bu alanda destek sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir