Müstehcen İçerik Kaldırma

Müstehcen İçerik Kaldırma

Müstehcen İçerik Kaldırma

İnternet teknolojisi ile günümüzde pek çok iş artık online olarak yapılmaktadır. Bilgi alımından, alışverişe, iletişimden iş dünyasına kadar pek çok şey internet aracılığıyla yapılmaktadır. İnternetin olumlu yanları dışında bazen olumsuz yanları da bulunmaktadır. Bazı site ya da internet kullanıcıları interneti özel hayata gizlilik prosedürünü çiğneyerek hareket etmekte ve bu yolla pek çok kişi ya da kurumlara zarar vermektedir. Bu anlamda internette verilen zararlardan birisi de müstehcen içerik paylaşmadır. Siper saldırı kavramıyla bazı site ya da kişiler kişileri ya da kurumları küçük düşürmek adına hoş olmayan müstehcen görüntüleri internette paylaşarak pek çok kişinin bu görüntüleri seyretmesine neden olmaktadır. Bu görüntüler nedeniyle aile, iş ve sosyal yaşamı zora giren ve çıkmaza sokulan kişi ya da kurumlar bulunmaktadır. Müstehcen içerik kaldırma konusunda destek sağlamak isteyenler bu konuda gerekli desteği sağlamak için Distile Danışmanlık Merkezimizi arayabilirler. Merkezimiz aracılığıyla söz konusu içeriklerin internetten ortamından kaldırılması ve bir daha geri gelmemek üzere yok edilmesi sağlanabilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Müstehcen İçerik Kaldırma

Her Türlü Olumsuz İçeriklerinizin Kaldırılmasında Bizi Arayabilirsiniz

Toplumda bir yer edinmek için kişi ya da kişilerin toplum nazarında gerekli ahlak ve örf çerçevesinde belli kural ve sınırlar dahilinde olmaları gerekir.  Bu kural ve sınırların ihlal edilmesi durumunda kişi ya da kurumlar bu konuda büyük zarar görebilirler. İnternette paylaşılan içeriklerin olumsuz yönde olması kişi ya da kurumların itibarlarının zedelenmesini sağlayabilir. Bu itibar kaybını önleme konusunda kişi ya da kurumlar bu alanda uzman destek almak durumundadırlar. Distile Danışmanlık Merkezimiz sizin bu alanda gerekli uzman desteğini almanız konusunda en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. İnternetteki her türlü olumsuz içeriklerin kaldırılması konusunda gerekli teknik ve uzman desteğin sağlanması konusunda firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Firmamızdan yardım talep ettiğinizde firmamız gerekli desteği sağlamak için çalışma ve araştırmalar başlatır. Müstehcen ya da her türlü olumsuz içeriklerin internetten kaldırılması için bu konuda sizi zarara uğratan site ya da kişileri bularak gerekli işlemlere başlar. Her türlü olumsuz içerik kaldırma konusunda firmamızdan destek sağlamak için firmamız 0850 885 10 12 numaradan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir